Tūkstančių kv. metrų patalpose Alytuje įsikūrė logistikos įmonė: pasakė, kiek įdarbins žmonių

Alytaus Pramonės parke pradėjo veikti logistikos įmonės „Talga“ sandėlys.

13 tūkst. kv. metrų uždaro ir dar 15 tūkst. kv. metrų atviro ploto Pramonės gatvėje praeitais metais „Talga“ įsigijo iš bendrovės „Alytaus gelžbetonis“. Nors lauko plote dar tebevyksta remonto darbai, didžiulio pastato renovacija jau atlikta, patalpos pritaikytos įmonės veiklai, paslaugos pradėtos teikti.

„Tikimės, jog mūsų atėjimas į Alytų įtrauks šį miestą platesniu mastu į Lietuvos logistikos sistemą“, – sako bendrovės „Talga“ akcininkas Artūras Rutkauskas.

Anot jo, sandėlys Alytuje yra orientuotas į gamybos bei didmeninės prekybos įmones ir turėtų pakeisti Lietuvos įmonių naudojamus kaimyninės Lenkijos sandėlius. Sandėlys atitinka visus aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus, turi atitinkamus bei muitinės ir laikino saugojimo sandėlių sertifikatus.

Lietuvoje sparčiai populiarėja trečiųjų šalių logistika (3PL). Šis modelis leidžia didžiosioms įmonėms koncentruotis į pagrindinę gamybos ar prekybos veiklą, o visus prekių tiekimo, saugojimo ar eksporto procesus perduoti partneriams.

„Alytus yra regiono centras, didieji šalies miestai visiškai čia pat, pasienis taip pat. Turiu daug patirties su regionais ir, patikėkite manimi, Alytus tikrai turi gerą potencialą. Trūksta tik gero kelio iki Kauno, kuris gal kažkada atsiras, o visa kita – tobula. Net ir gamta čia puiki. Mes labai tikime Alytumi, priešingai negu kai kurie alytiškiai“, – sako A. Rutkauskas.

Nuo 2000 metų veikiančios bendrovės „Talga“ investicijos į sandėlį Alytuje jau siekia 6 mln. eurų. Planuojama, jog čia darbuosis apie 40 žmonių.

Tokias pat logistikos bei sandėliavimo paslaugas įmonė teikia ir Jonavoje.

Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Tūkstančių kv. metrų patalpose Alytuje įsikūrė logistikos įmonė: pasakė, kiek įdarbins žmonių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *