Charakterį pademonstravusi „Dainava“ svečiuose iškovojo tašką

D. Sidaro nuotr.

Svečiuose 32 turo „Optibet A lygos“ rungtynes žaidę Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su FK „Kauno Žalgirio“ komanda. Tai jau antras kartas šiame sezone, kai dainaviečiai su kauniečiais sužaidžia lygiosiomis.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau aštuntą susitikimo minutę. Greitoje atakoje kauniečiai pasiuntė kamuolį į Oresto Kostyko ginamus vartus.

Po praleisto įvarčio dainaviečiai nesutriko ir patys kūrė atakas. Pavojingą tolimą smūgį į kauniečių vartus atliko Matheuso Araujo, bet kamuolys skriejo šalia vartų.

35 rungtynių minutę pavojingą šeimininkų smūgį atrėmė „Dainavos“ vartininkas O. Kostykas.

Komandoms po pertraukos grįžus į aikštę, dainaviečiai toliau demonstravo kovingą žaidimą. Tiesa, 51 minutę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pavojingai atakavo alytiškių vartus, bet dainaviečiai sėkmingai apsigynė.

65 rungtynių minutę šeimininkai savo baudos aikštelėje pažeidė taisykles prieš Denysą Taradudą. Puikų vienuolikos metrų smūgį atliko Stanislavas Sorokinas pelnė išlyginamąjį įvartį.

Per likusį laiką kauniečiai pradėjo rengti pavojingas atakas vieną po kitos, bet puikiai vartus saugojęs O. Kostykas leido DFK „Dainavai“ iš išvykos parsivežti iškovotą svarbų tašką.

„Dainava“ savo sąskaitoje turi 30 taškų bei turnyrinėje lentelėje rikiuojasi septintoje vietoje.

Kitas turo rungtynes dainaviečiai žais su FA „Šiaulių“ komanda. Susitikimas vyks spalio 8 dieną, 16 val., Šiaulių savivaldybės stadione.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *