Europos judumo savaitė suvienijo Alytaus miesto pradinukus

Įgyvendinat aktyvios mokyklos veiklas ir prisijungiant prie šių metų Europos judumo savaitės akcijos Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla pakvietė miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių komandas dalyvauti „Mažojoje spartakiadoje‘2023“.

Spartakiadą atidarė mokyklos direktorė Jolita Petkevičienė, sveikinimo žodį tarė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistė Veronika Juknevičienė, palinkėdama mažiesiems spartakiams sėkmės, ištvermės ir gerų emocijų. Mokyklos dainorėlių kolektyvas „Senamiestuko natelės“ ir Alytaus visuomenės sveikatos biuro specialistės pravedė linksmą mankštą – apšilimą, po kurio sportiškai nusitekusios trečiokų komandos iš Senamiesčio ir „Sakalėlio“ pradinių mokyklų, „Volungės“, Šaltinių, Dainavos progimnazijų bei Dzūkijos mokyklos išsiskirstė į rungtis.

Komandos varžėsi penkiose rungčių stotelėse: mokyklos aikštyne, sporto salėje virė aistros, skambėjo palaikymo šūkiai. Daugiausia sportinių emocijų ir azarto sulaukė virvės traukimas bei estafetės. Mažųjų sportininkų taiklumo ir susikaupimo gebėjimų pareikalavo mėtymas į taikinį, baudų metimai, o šaudymas iš lanko daug kam buvo netgi naujas iššūkis: įdomus, intriguojantis ir įtraukiantis.

Susumavusius kiekvienoje stotelėje komandų gautus taškus, III vietos taurė bei medaliai buvo įteikti „Volungės“ progimnazijos komandai, II vieta džiaugėsi „Sakalėlio“ pradinės mokyklos trečiokai, o nugalėtojais tapo I vietą iškovojusi Dzūkijos mokyklos komanda. Spartakiados metu apibendrinus rezultatus visos komandos nusprendė, jog laimėjo ir nugalėjo kiekvienas, nes buvo šiandien už save aktyvesnis, greitesnis, taiklesnis ir sveikesnis nei vakar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *