3 priežastys, kodėl verta rinktis lazerinę depiliaciją

Asociatyvi nuotr.

Efektyvus nepageidaujamų plaukų šalinimas

6–8 lazerinės depiliacijos procedūros – tiek vidutiniškai reikia, kad būtų pašalinta iki 95 proc. nepageidaujamų plaukelių. Aleksandrito lazeris geba pasiekti giliai esančius plaukų folikulus ir sunaikinti juos, kad jie nebeataugtų. Reikšmingą progresą matysite po pirmųjų kelių procedūrų, nes dalis iškritusių plaukelių nebeataugs.

Kitus, ataugusius, arba tų, kurių lazeris nepaveikė per pirmuosius kartus, specialistas naikins per kitas procedūras. Įprastai lengviausiai aleksandrito skleidžiamai bangai pasiduoda kojų ir pažastų plaukeliai. Kiek sunkiau – bikinio, veido srities. Tačiau nesijaudinkite – gydytojas dermatologas, atliekantis procedūrą, gerai išmano įrenginio parametrus, kad galėtų pasiekti geriausių rezultatų.

Tokio paties spartaus ir užtikrinto progreso, deja, negali suteikti diodiniai lazeriai. Nors jie gana populiarūs tarp klinikų dėl savo žemesnės kainos. Diodiniai lazeriai tiesiog nėra tinamiausi šalinti plaukus. Jie pagal savo parametrus geriau naikina kapiliarus. Pasirinkus diodinį lazerį gali tekti nusivilti, nes tarp procedūrų plaukeliai vis ataugs, ir pabaigos gali nesimatyti.

Lazerinė depiliacija – komfortiška procedūra

Priešingai nei taikant diodinį lazerį, depiliacijos su aleksandritu lazerio metu nėra aplikuojami jokie kremai ar geliai. Lazeris veikia švarią odą, kurią prieš procedūrą reikia nusiskusti. Naujausios kartos aleksandrito lazeris veikia su integruota odą vėsinančia sistema DCD, dėl ko vizito metu jausite malonų „šerkšną“ ant odos. Tai veikia nepertrūkstamai, kol dirbama lazeriu. Nėra jokių vamzdelių ar kitų įrenginių, kurie sukeltų nepatogumų.

Nors skausmą įvertinti sudėtinga – vienų žmonių skausmo slenkstis yra žemesnis, kitų – aukštesnis, lazerinė depiliacija yra komfortiška. Net jei esate ypač jautrus skausmui, gydytojas dermatologas, atliekantis procedūrą, atsižvelgs į jūsų pojūčius.

Nederėtų susivilioti diodinių lazerių esą beskausme procedūra. Šis argumentas gali skatinti pasirinkti šį įrenginį, bet reikėtų suprasti, kad giliai esančių plaukelių folikulų šalinimas negali būti visai be skausmo. Paviršinius plaukelius nugairinti galima be skausmo, bet giliau esančių – ne. Jei norite ilgalaikio efekto, jums reikia ne beskausmės, o veiksmingos procedūros.

Lazerio galingumas – raktas į greitą depiliaciją

Naujausių „GentleLase Pro“ aleksandrito lazerių galia siekia net iki 150 J/cm2. Tai reiškia, kad jie ne tik ypač efektyviai šalins nepageidaujamus plaukelius nuo veido ir kūno, bet ir tai bus atlikta sparčiai. Pavyzdžiui, kojų lazerinė depiliacija truks apie pusvalandį, pažastų – kelias minutes, o specialistas veido srityje truks vos keletą sekundžių. Tiek laiko tikrai ras net labiausiai užimtas žmogus. Lazerinę depiliaciją laisvai galite atlikti per pietų pertrauką arba prieš darbą. Kolegos ar aplinkiniai net neįtars, kad ką tik lankėtės estetinės dermatologijos klinikoje. Po procedūros iškart galite tęsti suplanuotus darbus – nereikia atsigauti. Tiesa, venkite saulės. Oda gali būti jautresnė arba paraudusi kelias valandas po depiliacijos, bet tai praeina savaime. Gydytojas dermatologas, atliekantis procedūrą, gali rekomenduoti naudoti švelnias pantenolio putas numalšinti sudirgimą.

Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu – greitas, efektyvus ir komfortiškas. Tačiau ne tik. Lazerinė depiliacija dar ir pagražins odą. Dėl suaktyvėjusios natūralios elastino ir kolageno gamybos jūsų oda bus stangresnė, lygesnė. Na, o lygi oda be plaukelių atrodo išvis tobulai. Prisijunkite prie laimingų žmonių, kurie pasirinko lazerinę depiliaciją. Tai sprendimas, kuris nedvejotinai sutaupys jūsų laiką, finansus ilguoju laikotarpiu ir pakels pasitikėjimą savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *