Simne apsilankiusi merė: „Situacija netenkina, žmonės nusipelnė gyventi tvarkingai ir oriai“

Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė su komanda apsilankė Simne, kur susitiko su Simno seniūnu Vladu Čeponiu ir įmonės „Simno komunalininkas“ direktoriaus pavaduotoju Ernestu Šimansku ir apžiūrėjo esamą miesto infrastruktūrą.

Šaligatviai apaugę, trinkelės išvirtę

Savivaldybės vadovai įvertino situaciją Simno centre, Giluičio ežero poilsiavietėje, erdvėse prie daugiabučių namų, kapinėse ir teritorijoje šalia Jonų parko estrados.

„Prie seniūnijos trinkelės išvirtę, želdynai atrodo varganai, vazonai morališkai pasenę, visą savaitę šitaip karšta, o stovyklavietėje prie ežero dar nepakabinti paplūdimio tinklinio tinklai, tinklinio aikštelė žole apžėlusi, kai kuriose gatvėse šaligatviai taip apaugę, kad nesimato plytelių, kai kur jos pavojingai išsikraipiusios. Kita vertus, situacija tikrai geresnė palyginus, pavyzdžiui, su Daugais, kur lankiausi praėjusią savaitę. Tačiau geresnė nereiškia patenkinama“, – situaciją Simne įvertino merė R. Vitkauskienė.

Kartu su mere Simne taip pat lankėsi už rajono komunalinį ūkį atsakingas vicemeras Aurimas Truncė, merės patarėja Agnė Mankevičiūtė, laikinai administracijos direktorės pareigas einanti Andrė Zenevičienė ir Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Latvys.

Teks pasiraitoti rankoves

Vicemeras sukritikavo seniūną dėl aplaidžiai šienaujamų žaliųjų plotų, ypač gyventojų susibūrimų vietose, pakelėse. V. Čeponis teisinosi, kad trūksta žmonių, esą nėra kam dirbti. „Tai kodėl anksčiau, kai tvirtino etatus, tylėjote, pritariamai linksėjote, kad viskas gerai, visko užtenka? O dabar staiga, pasirodo, visko trūksta“, – piktinosi A. Truncė.

Savivaldybės vadovams seniūnas įsipareigojo sutvarkyti žaliąsias teritorijas, paruošti paplūdimį ir tinklinio aikštelę vasaros sezonui, pakabinti tinklinio tinklus. Savo ruožtu savivaldybės vadovai ieškos lėšų pėsčiųjų takams sutvarkyti, pagerinti daugiabučių namų aplinką, įrengti daugiau vaikų žaidimų aikštelių.

„Kad miestas būtų jaukus, tvarkingas, žalias. Tikrai norisi, kad gyventojai jaustųsi oriai, turėtų daugiau susibūrimo vietų, pramogų, turiningo laisvalaikio, dėl to turime suvienyti jėgas ir pasiraitoti rankoves“, – sakė Alytaus rajono merė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *