J. Kunčino bibliotekoje svečiuosis Aistis Mickevičius: pristatys kvapų pasaulio naujienas

Kasdien įkvepiame apie 20 tūkstančių kartų ir užuodžiame maždaug 1000 skirtingų kvapų. Aistis Mickevičius teigia, kad kvapas apie žmogų gali pasakyti lygiai tiek pat kiek makiažas, drabužiai ar kitos išorinės detalės. Prieš 15 metų pradėjęs ilgą ir vingiuotą parfumerijos kelią, menininkas „atrado save“ ir birželio 6 d. 17 val. kviečia alytiškius į gyvą susitikimą „Svečiuose – Aistis Mickevičius. Parfumerijos pasaulio naujienos“ Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2), kuriame sužinosime, kaip vyrui pavyko pasiekti sėkmės rafinuotame kvepalų kūrėjų pasaulyje bei aptarsime kitus, labai įdomius aspektus:

MODERNIOJI parfumerija. Kas tai ir kuo tai skiriasi nuo XVII a. Graso (pranc. Grasse) ar XIX a. Paryžiaus? Kur dabar yra kvepalų sostinės ir parfumanų svajonių kraštai?

NIŠINIAI kvepalai. Kaip atsirado ir vystėsi šis reiškinys iš tiesų? Kokias paslaptis verta sužinoti nišinių kvepalų gerbėjams?

NAUJASIS parfumerijos žodynas – „indie perfumes“, „art perfumery“, „independent, conceptual, individual fragrances“. Koks šis naujas pasaulis ir ar yra jame vietos senai gerai klasikai?

MADOS TENDENCIJOS parfumerijoje. Ar toks reiškinys egzistuoja? Jei taip, ar verta kvepėti „madingai“?

KNYGA „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos“, jau trečią kartą išleidžiama tūkstantiniais tiražais ir tapusi visų Lietuvos kvapomanų bei smalsuolių mėgstamiausiu parfumerijos pažinimo vadovėliu.

O taip pat – visi Jūsų klausimai ir intriguojantys Aisčio atsakymai, kvepalų degustacija ir „prisimatavimai“, gyvas nuoširdus pokalbis ir jaukus laikas. Maloniai kviečiame pasinerti į subtilų kvapų pasaulį!

Dėmesio! Renginys nemokamas, bet vietų kiekis ribotas, reikalinga išankstinė registracija el. p. indre.navicke@alytus.mvb.lt.

Registruotis galima iki birželio 2 d. (imtinai).

Bibliotekos informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *