Alytaus rajono savivaldybėje darbą pradėjo vicemeras Aurimas Truncė

Šiandien, gegužės 22 d., Alytaus rajono savivaldybės vicemero Aurimo Truncės pirmoji darbo diena. Jo darbotvarkėje vieni iš aktualiausių gyventojams klausimų – komunaliniai darbai ir atliekų surinkimas.

Vicemeras A. Truncė koordinuos komunalinio ūkio, architektūros, turto ir žemės ūkio klausimus, priešgaisrinės apsaugos įgyvendinimą, daugiabučių namų modernizavimo plėtrą.

Alytaus rajono savivaldybės taryba posėdyje gegužės 11 d. vienbalsiai pritarė merės Rasos Vitkauskienės siūlomai vicemero kandidatūrai ir vicemeru patvirtino Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovą, skyriaus pirmininką A. Truncę.

A. Truncė  turi politinės ir viešojo administravimo patirties, 2002–2007 m. jis buvo rajono savivaldybės mero pavaduotoju, 2007–2011 m. savivaldybės administracijos direktoriumi, nuo 2002-ųjų yra renkamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariu. Šių metų savivaldybių tarybų rinkimuose į Alytaus rajono savivaldybės tarybą buvo išrinktas šeštą kadenciją. Dėl vicemero pareigų turėjo atsisakyti tarybos nario mandato. Jo vietą savivaldybės taryboje užims kitas pagal sąrašą išrinktas  Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas.

A. Truncė gimė Alytaus rajone, yra 52-ejų metų, Lietuvos veterinarijos akademijoje yra įgijęs veterinarijos gydytojo specialybę.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *