Meras Algirdas Vrubliauskas tęsi gyventojams duotą pažadą tvarkyti kelius

Pavasario darbai Alytaus rajono keliuose – pėsčiųjų ir dviračių takas bei išlyginamasis asfalto sluoksnis sankryžoje Medukštos kaime

Šiuo metu Alytaus rajono keliuose atliekami įvairūs darbai – tiesiamas asfaltas, klojama išlyginamoji danga, taisomos duobės, dirba greideriai.

„Dabar gamtos sąlygos leidžia tvarkyti kelius, ypač žvyrkelius. Jie buvo permirkę, šlapi, iš tiesų – kartais sunkiai išvažiuojami, todėl gyventojai turėjo nemažai pretenzijų“, – sako Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Savivaldybė paragino įmones, kurios turėjo įsipareigojimų pagal sutartis sutvarkyti atskirus kelius, bet tų įsipareigojimų buvo neįvykdžiusios. Dabar šie darbai vyksta sparčiai, keliai tvarkomi visose seniūnijose.

Daugiausia technikos sukoncentruota „Dzūkijos“ ir „Vyturėlio“ sodininkų bendrijose, kur baigiamas tiesti pėsčiųjų ir dviračių takas, einantis šalia kelio Alytus-Jurkonys-Vaidaugai.

Takas susijungs su miesto pėsčiųjų bei dviračių trasa,  bus įrengtas apšvietimas, nuo pagrindinio kelio jį skirs metaliniai atitvarai, o gyvenvietės teritorijoje – kelio bortai.

Prie sodų baigiama įrengti ir saugi žiedinė sankryža, šalia jos – autobusų sustojimo aikštelė bei keleivių paviljonas.

Asfalto danga ir išlyginamasis jos sluoksnis tiesiamas, baigiami kelio tvarkymo darbai Medukštos, Raižių, Takniškių, Trakininkų, Vaisodžių, Makniūnų, Mankūnų kaimuose, Radžiūnuose vyksta baigiamieji pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo darbai.

Tvarkomos vandens pralaidos Venciūnuose, Vankiškėse, žvyruojamos atskiros kelių atkarpos visose seniūnijose pagal seniūnų pateiktas paraiškas, aikštelės ir privažiavimo keliai prie kapinių, remontuojamos asfaltbetonio dangos ir žvyrkelių duobės.

Per šią Alytaus rajono savivaldybės tarybos kadenciją rajono keliuose nutiesta daugiau kaip 100 km asfalto dangos, įrengta daugiau kaip 44 km žvyrkelių.

Savivaldybė prižiūri ir tvarko beveik 260 km asfalto dangos kelių, apie 1000 km žvyrkelių, taip pat grindinio dangos ir kitų kelių.

2023 m. kelių tvarkymui ir priežiūrai iš savivaldybės biudžeto numatyta skirti 3,7 ml. eurų. Dar planuojama panaudoti 1,8 mln. eurų  iš AB „Lietuvos automobilių kelių direkcija“ skiriamų lėšų. Taigi, iš viso daugiau kaip 5,5 mln. eurų šiemet bus skirta rajono keliams ir eismo saugumui juose gerinti.

Tvarkomas Takniškių kaimo kelias
Sutvarkytas privažiavimas prie  Raižių mečetės
Revų kaimo (Alytaus sen.)  kelyje po žiemos atsivėrusi duobė
Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Meras Algirdas Vrubliauskas tęsi gyventojams duotą pažadą tvarkyti kelius

  1. Nevisiškai vykdo ką žadėjo, kadangi kelias nera 6 m. o, kad toks bus, pats buves meras pristatė Vyturelio/Dzukijos gyventojams.
    O darbai vyksta todėl, kad kažkas lieka patenkintas…
    Tikiuosi jog nauja rajono merė, dyrbs gyventojų naudai ir išgirs paprastų žmonių skaudulius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *