Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2023“ – kovo 30 – balandžio 1 dienomis

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija kovo 30 – balandžio 1 dienomis kviečia į didžiausią Baltijos šalyse tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2023“.

27-ą kartą vyksiančioje parodoje lankytojai susipažins su naujausiomis technologijomis bei įrangos dizaino ar valdymo sprendimais, pamatys visą žemės ūkio produktų ir paslaugų asortimentą, gaus techninės, agronominės ir ekonominės informacijos.

Šiemet parodoje dalyvauja apie 200 įmonių ir 200 smulkiųjų dalyvių: amatininkų, sodininkų, tautinio paveldo puoselėtojų. Parodos ekspozicijose prisistatys verslo lyderiai ir kitos įmonės, siūlančios sprendimus ūkininkams ir namų ūkiams.

Parodos metu vyks 46 seminarai, skirti pristatyti paramos priemones žemės ūkiui ir kaimo plėtrai, tvariosios augalininkystės ir gyvulininkystės sprendimus, sumaniąsias technologijas ir inovacijas žemės ūkyje bei kitas temas.

Parodos lankytojų laukia ir kiti renginiai: trąšų barstytuvų demonstravimas; IV tarptautinis drožėjų grandininiais pjūklais čempionatas, nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias jaunasis automechanikas 2023“ ir kt.

Visas tris dienas veiks amatų ir sodinukų mugė; lankytojai galės išbandyti savo jėgas keturračių trasoje.

Parodos darbo laikas: 9-17 val.

Parodos vieta: Akademija, Kauno r.

Renginio lankymas nemokamas.

Daugiau informacijos apie renginį rasite: https://expoacademia.lt/

 Alytaus rajono savivaldybės ir VDU Žemės ūkio akademijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *