Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas“ atidaryta sporto salė

Šiandien – savo šeštojo gimtadienio dieną – Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ ugdytinis Simonas kartu su Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu, lopšelio-darželio „Girinukas“ direktorė Rasa Naujalienė perkirpo naujos šios švietimo įstaigos sporto salės atidarymo juostelę.

Šventiniame renginyje taip pat dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė  ir Povilas Labukas, Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Nijolė  Makštutienė, jos pavaduotoja Laima Vincė Kirkliauskienė, Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai, tėveliai.

„Šis darželis turėjo tik vieną salę, kurios čia ugdomiems vaikams neužtekdavo. Žinant Lietuvos orus, kuomet ne visada yra galimybės sportuoti lauke, džiugu, kad darželio viduje įkurta dar viena vaikams reikalinga patalpa. Sveikinu darželio bendruomenę su šia gražia  iniciatyva“, – susirinkusiems sporto salės atidarymo proga sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktorės R. Naujalienės teigimu, šios salės atidarymas jos vadovaujamai švietimo įstaigai yra labai didelis pasiekimas: „Atsižvelgdami į ugdymo turinį, ugdytinių poreikius ir įstaigos tikslus, kurie mus įpareigoja inovatyviai ir kūrybiškai dirbti, bei norėdami pateisinti dar 2000 m. suteiktą sveikatą stiprinančios mokyklos statusą, tiesiog negalėjome kitaip pasielgti ir visų mūsų dėka šiandien džiaugiamės nauja vieta, kurioje galėsime sportuoti.“

Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ kolektyvui už puikią sportui skirtą erdvę dėkojo buvusių šios švietimo įstaigos ugdytinių tėvelis, daugkartinis Lietuvos šaudymo čempionas, rekordininkas, olimpietis Karolis Girulis. Jis pasidžiaugė, kad čia ugdomi vaikai visuomet yra užsiėmę, sveiki ir aktyvūs. „Jie net kelia mus rytais ir sako: „Einam į mišką.  Einam pabėgioti“. Visa tai yra didelis čia dirbančių žmonių indėlis“, – pridūrė K. Girulis.

Lopšelio-darželio bendruomenė sulaukė ir ypatingos dovanos – bėgimo takelio, jį dovanojo šio lopšelio-darželio įvairių sportinių iniciatyvų organizatorius, ugdytinio Patriko tėvelis Povilas Tamulynas.

Šventinio renginio metu mankštą mažiesiems vedė Rusnės ir Rėjaus tėvelis, sporto treneris Viktoras Nedzinskas. Mažieji lopšelio-darželio ugdytiniai parodė kelis sportinius pasirodymus, dalyvavo sporto rungtyse.

Vienas komentaras apie “Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas“ atidaryta sporto salė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *