Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra Alytaus rajone: kada ir kur?

Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Žydrūnas Geležauskas primena, kad jau yra patvirtintas techninės apžiūros atlikimo grafikas traktoriams, savaeigėms ir žemės ūkio mašinoms bei jų priekaboms.

Gyventojai, norintys atlikti techninę apžiūrą traktoriams, savaeigėms mašinoms ir jų priekaboms, be iš ankstinės registracijos atvyksta į paskirtą vietą. Technika privalo būti techniškai tvarkinga ir švari. Taip pat privaloma turėti technikos registracijos dokumentą, vairuotojo pažymėjimą, galiojantį civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą, už techninės apžiūros atlikimą sumokėtos nustatyto dydžio valstybinės rinkliavos kvitą.

2023 m. techninės apžiūros grafikas:

Įmokas už techninės apžiūros paslaugų suteikimą (už traktoriaus, savaeigės mašinos techninę apžiūrą – 6,80 euro, už traktoriaus priekabos techninę apžiūrą – 5,50 euro) galima sumokėti AB „Lietuvos paštas“ pašto skyriuose, visuose bankų skyriuose, „Perlo“ terminaluose į Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą, nurodant įmokos kodą – 53033.

Taip pat primename, kad techninė apžiūra gali būti atliekama ir ne pagal grafiką, tiesiog atvykstant į vieną iš nurodytų vietų. Tokia galimybe bus galima naudotis nuo liepos mėnesio, iš anksto suderinus su Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoju Žydrūnu Geležausku, tel. (8-315) 55 997 ir sumokėjus papildomą 9,90 euro mokestį.

Praėjusiais metais techninė apžiūra atlikta 1633 traktoriams, savaeigėms ir žemės ūkio mašinoms bei jų priekaboms.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *