Taryboje Daliaus Sinkevičiaus nebus, socialdemokratai gauna dar vieną mandatą

Po balsų perskaičiavimo paaiškėjo, kad „Už Alytų“ atstovas Dalius Sinkevičius į tarybą nepatenka, o jį keičia socialdemokratų atstovė Simona Vaičiulienė.

Alytuje vis dar tikslinami rinkimų rezultatai. Naujausiais duomenimis, po socialdemokratų atstovo pateikto skundo rinkimų komisijai, buvo perskaičiuoti balsai Pirmojo Alytaus rinkimų apylinkėje ir rinkimų rezultatai pakrypo politinio komiteto „Už Alytų“ nenaudai. Dalius Sinkevičius į tarybą nepateko, o socialdemokratai gavo dar vieną mandatą. Dabar jų taryboje bus 19.

„Perskaičiuojant balsus Pirmojo Alytaus apylinkėje, paaiškėjo, kad socialdemokratams taryboje atsirado dar viena vieta, o politiniam komitetui „Už Alytų“, balsų pritrūko, kad būtų įveiktas 4 procentų barjeras. Natūroje sumažėjo biuletenių. Socialdemokratų naujoje taryboje bus 19. Kol kas kitų partijų situacija nesikeitė ir, manau, jau nesikeis, sistemoje klaidų daugiau niekur nemeta“, – sakė Dalia Jezukevičienė, Alytaus rinkimų komisijos pirmininkė.

Persistumdžius mandatams, dabar į Alytaus miesto tarybą patenka ir socialdemokratė Simona Vaičiulienė.

8 komentarai apie “Taryboje Daliaus Sinkevičiaus nebus, socialdemokratai gauna dar vieną mandatą

 1. Pirmadienio rytą 6:20 VRK svetainėje socialdemokratų buvo 19 mandatų ir ,,Už Alytų” nuvo neperkopę 4%, jau buvo pateikti duomenys iš visų 22 rinkiminių apylinkių ir viskas suskaičiuota. Kažkaip netikėtai po kurio laiko, apie 7:15 VRK puslapyje socialdemokratų mandatų skaičius sumažėja iki 18, o ,,Už Alytų” perkopia vos vos 4%(4,01% buvo) ir gauna 1 mandatą. Toks duomenų šokinėjimas tikriausiai ir sukėlė įtarimų, kad kažkas ne taip yra.

  1. Nu ir gerai. Bus mažiau veblenančių ir daugiau simpatiškų veidų taryboje.

   1. Vargeli tu, net nesuvoki, kad “simpatiškas veidas” be išsilavinimo, kaip ši poniutė, yra nulis ! Reikia turėti kompetencijų, norint dalyvauti miesto valdyme

    1. A tai sinkevičius daugiau už nulį? Nei grožio, nei proto. O į tą bobelką bent žiūrėti ne šlykštu.

    2. Jeigu tik atsiranda naujas veidas su nuomone,charakteriu,tai p.Cesiulio sargybiniai neprileis net į tarybą,nes kas tada bus neišnykstančiu feisbook’o veidu ir giminių bei artimųjų “šventųjų” išlaikytoju palankiose darbo vietose.
     Čia kaip kadaise-atėjo Leninas visiems laikams-taip Alytuje p.Cesiulis.Dar įdomu,kaip per priešlaikinius rinkimus,pažymėtų balsavimo biuletenių neleido mesti į balsavimo dėžę,o liepė atiduoti į rankas. Gali būti,kad tuo metu netinkami biuleteniai galimai galėjo būti pakeisti į jiems tinkamus.

 2. Simona Vaičiulienė yra įmonės Jėgos studija, vadovas. Adresas Vorutos g. 20, Alytus. Veiklos sritis: sporto organizacijos. Informacijos šaltinis: Valstybės įmonė Registrų centras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *