Alytus – ant dar vienos katastrofos slenksčio: ar piaro meistro-gaisrų gesintojo vaidmuo išsikvėpė?

Viešoje erdvėje pasirodžius informacijai, kad Alytų padangų gaisru išgarsinusios „Ekologistikos“ teritorijoje šiandien sukaupti nauji padangų kalnai, kurie lengva ranka gali būti pasiekiami bet kuriam piktavaliui, nepatikėjau… Nusprendžiau pats patikrinti informaciją – nuvykau į vietą ir tai, ką pamačiau savo akimis, netekau amo. Paskui pagavo pyktis. Tetrūksta vienintelio rankos mosto ar tiesiog „prabėgančios žiurkės“, kad istorija pasikartotų!

Nesuprantu, kur žiūri ne tik priešgaisrinės tarnybos pareigūnų ir aplinkosaugininkų akys, bet ir dabartinis miesto šeimininkas, kuris privalėjo padaryti viską, kad užkirstų kelią tam, kas vykdoma tiesiog po nosimi, po atviru dangumi?!

Sakysite, kuo dėtas meras, tapęs Alytaus miesto gelbėtoju, piarinimąsi puikiai išmanantis gaisrų gesintojas? Atsakau – miesto vadovas privalo kontroliuoti situaciją ir žinoti viską, ypač kas vyksta teritorijoje, kurioje jau kartą įvyko milžiniško masto ekologinė katastrofa. Meras privalėjo padaryti viską, kad išvengtume dar vienos tokios pat apokalipsės, kurios pasekmes Alytus ir aplinkinės gyvenvietės srėbs dar ištisus dešimtmečius! Kai labai norėjo, kad chemijos pramonės gamykla Alytaus mieste neatsirastų, padarė viską, net kas atrodė neįmanoma!

Ką Alytaus miesto savivaldybėje veikia Viešosios tvarkos ir Aplinkos apsaugos skyrių atstovai, tiesiogiai atsakingi už tokių atvejų užkardymą, nuolatinę kontrolę? Kodėl gaisrą užgesinęs meras pragaru žemėje virtusią vietą paliko be jokios kontrolės ir priežiūros?

Tokio nešeimininkiškumo, aplaidumo dar reikia paieškoti! Turbūt per piaro prizmę žvelgiančiomis akimis ne taip paprasta pamatyti tai, ką iš tiesų reikia matyti… O gal mūsų meras taip ruošiasi dar vienam gaisrui, nes jaučia, kad miesto gelbėtojo, gaisrų gesintojo vaidmuo jau išsikvepia..?

Česlovas Daugėla

Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos „Laisvė ir teisingumas“ rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr. 2023-03-02/01.

7 komentarai apie “Alytus – ant dar vienos katastrofos slenksčio: ar piaro meistro-gaisrų gesintojo vaidmuo išsikvėpė?

  1. Prieš mesdamas akmenį į kito daržą, pirma į save pažiūrėk. Č. Daugėla vaidina dabar gerutį ir šmeižia kitus, gal prisiminkim, kad 2015 m. teismas pripažino tave kaltu dėl piknaudžiavimo ir dokumentų klastojimo. Gal ir vėl eini į rinkimus nes nori pakartot, galvoji nepagaus antrą kartą?

  2. Jus ka norite galite kalbeti,bet siuo atveju tai yra dabartinio mero neigalumo irodymas. Man nesvarbu kas vadovaus miestui Antanas ,Petras ar dar kitas,bet siuo atveju visos simpatijos man Ceciuliu baigesi nes tai liecia mano konkreciai seima ir artimuosius kurie gyvena Alytuje nes ekologine katastrofa tai draugai ne juokas o baisi tragedija kurios dabartiniam merui nusispjauti ant mano seimos ir visu artimuju. Tikrai dar pries sita vaizdeli galvojau dvejodamas ar balsuoti uz dabartini mera ar ne,bet dabar tikrai vaizdelis pasidare aiskus. Musu seimai tokio mero tikrai nereikia ir atsirado beda uz ka dabar balsuoti. Todel gerbemieji Alytiskiai norint apsaugoti savo vaikus ir artimuosius nuo tokios katastrofos kokia buvo musu mieste siulyciau balsuoti uz toki mera kuriam rupi visu miestelenu sveikata ir gerove o nepasikliauti tik vien skambiais plakatais ir populistinemis frazemis. Geru ir gerai apgalvotu jums rinkimu.

  3. Galvojau jau prieš rinkimus susilaikyti, nieko nerašyti, bet Česlovas Daugėla eidamas į merus, realiai nesiorientuoja aplinkoje, pila purvą nepagrįstai, tai yra kaip žmogui kuris pretenduoja į miesto mero postą mažų mažiausiai žema, o galbūt tai dugnas žmogaus… Paprastai pasakius pigus rinkiminis triukas, paskaitykite https://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/alytus-gyvena-su-tiksincia-ekologine-bomba-pasoneje-1091432

  4. daugelai patylet apie balsus ir i mero kede skambina ir klause ar negaletut prabalsuot uz mane nes jus tai 5 seimos nariai tai reiskia 5 balsai us melagi ir aferista kuris paragaves teisiamuju duonos tikrai ne kategoriskai ne is viso kam leidzia balatiruotis i merus kurie ragavo teisiamuju suola toki geri merai nebus jie vagys ir zulikai. As kalbu ir apie laurute su daugela cia abu labu i ta pacia duda pucia

  5. Ar nepaspringsi lodamas ant kitų, Daugėla? Pats prisidirbes iki ausų tik lot ir gali

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *