Kiek alytiškiai mokėjo už šildymą sausio mėnesį?

Alytaus šilumos kaina pagal mažumą vasario mėnesį yra trečioje vietoje visos Lietuvos reitingų lentelėje. Alytų lenkia tik Utena ir Vilnius. Lyginant su sausio mėnesiu, vasarį Alytaus šilumos kaina atpigo maždaug 5 procentais. O sąskaitos už šių metų sausį yra mažesnės negu už tą patį mėnesį praėjusiais metais.

Pavyzdžiui, už Alytuje, Vilties g. 14 esančio nerenovuoto daugiabučio (1969 m. statybos), standartinio dviejų kambarių buto, kurio  plotas 47,68 kv.m., gyventojas gavo sąskaitą už šildymą šių metų sausį, kurios suma yra 48,12 Eur.

Parėjusiais metais tas pats gyventojas mokėjo 49,61 Eur.

Pilnai renovuoto daugiabučio, esančio Alytuje, Statybininkų g. 18 (1986 m. statybos) dviejų kambarių, 49,93 kv.m. ploto buto gyventojas už šių metų sausį sumokėjo 34,19 Eur dydžio sąskaitą už šildymą. Praėjusiais metais sausį šio buto sąskaita buvo 39,46 Eur.

4 komentarai apie “Kiek alytiškiai mokėjo už šildymą sausio mėnesį?

  1. Sveiki. Ar tikrai suvokiat, ką sakot? Šiais metais kaina mažesnė todėl, kad mažiau energijos reikėjo šildymui (lauko temperatūra buvo aukštesnė). O šilumos kaina šiais metais didesnė. Tad galvoti, kad alytiškiai kvaili ir bandyti manipuliuoti skaičiais taip pat kvaila. Straipsniukas apie nieką.

    1. Nors nenusirasytu nesamoniu turiu pernai metu mokejimo lapus kaip gausiu saskaitas butinai parasysiu pernai metu kaina uz sildyma ir siu metu kaina nors sazines turetumete rasyt tokias nesamones

  2. 1 kamb butas nerenovuotas putinai 55 eurai ir VidzGiri turiu 1 kamb renovuota 36kv 61 čia normalu ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *