Alytaus rajone pasveikinta 100 metų sulaukusi Genovaitė Malinauskienė

Sausio 28 d. garbingą 100 metų jubiliejų sutiko Statkiškių kaime (Pivašiūnų seniūnija) gyvenanti Genovaitė Malinauskienė. Gražios sukakties proga sausio 30 d. Genovaitę pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė ir Pivašiūnų seniūnė Rima Čelkonienė.

Besišypsanti ir šventiškai nusiteikusi šimtametė svečius pasitiko savo namuose, kuriuose gyvena kartu su dukra Monika ir žentu Vaclovu.

Užaugo G. Malinauskienė Sarapiniškių kaime, Varėnos rajone, kartu su keturiais broliais. Visus darbus tekdavo dirbti, nes sunkiais laikais gyveno, kaip teigia moteris. 1935 m. atsikraustė gyventi į Statkiškių kaimą, 1948 m. ištekėjo, bet vyras jau 20 m.  miręs. Kartu su vyru susilaukė dviejų dukrų – Monikos, kuri gyvena kartu su šimtamete, ir Angelės, kuri gyvena Vilniuje. Maloni ir nuolat šmaikštaujanti senolė džiaugiasi, turėdama keturis anūkus ir vieną proanūkį.

Ilgaamžei savivaldybės meras A. Vrubliauskas įteikė gėlių puokštę ir 100 eurų vertės čekį, linkėjo šviesiausių ir kuo gražiausių gyvenimo akimirkų, kad ir toliau lydėtų puiki sveikata, gera nuotaika.

„Džiaugiuosi, matydamas Jus, sulaukusią tokio amžiaus ir tokią energingą bei žvalią. Tebūna ir ateinantys metai  kupini meilės ir artimųjų dėmesio“, – šimtametei linkėjo meras A. Vrubliauskas.

Puikiai atrodančios ilgaamžės sveikata, atmintis ir humoro jausmas yra geri, todėl moteris vaikšto po namus,  kalbasi su artimaisiais,  pajuokauja.

„Puikiai prisimenu, kaip tu, Algirdai, dar veterinarijos gydytoju dirbai,  pas mus atvažiuodavai, kai reikėdavo augintiniams vaistų suleisti“, – kreipėsi į savivaldybės vadovą gerą atmintį turinti moteris, ji mielai šnekučiavosi su  meru apie savo jaunystės išgyvenimus, džiaugsmus, o atsisveikinant  ir dainą sudainavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *