Druskininkuose ietis surems septynios politinės jėgos: vienas sąrašas dėl VRK sprendimo eliminuotas

Savivaldos rinkimai Druskininkuose – ne mažiau spalvingi, mat būti išrinktais sieks 8 politinės jėgos, iš kurių vienas – politinis judėjimas, sąraše turintis maksimalų kandidatų sąrašą. Tiesa, vienos partijos sąrašas iš Druskininkų savivaldos rinkimų paletės išnyksta, mat, Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimu, dalis šios partijos atstovų išbraukiami iš sąrašo, nes pateikė ne visus biografinius duomenis. Partijos atstovai planuoja kartu su kitomis į tokią pačią situaciją patekusiomis politinėmis jėgomis kreiptis į teismą.

Didžiausią rinkimų sąrašą Druskininkuose turi politinis komitetas „Už Druskininkus“ – 50 kandidatų. Pirmajame sąrašo penketuke –  kandidatas į merus Ričardas Malinauskas, antras – Linas Urmanavičius, trečias – Vytautas Kvedaras, ketvirta – Vilma Jurgelevičienė, penktas – Aivaras Kadziauskas.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ penketuko sąraše – 28 pavardės: kandidatas į merus Česlovas Jezerskas, antras sąraše – Romualdas Stašinskas, trečias – Anatolijus Goborovas, ketvirtas – Tomas Staskevičius, penktas – Saulius Karalukas.

Lietuvos regionų partija į Druskininkų savivaldos rinkimus eina su 26 asmenimis sąraše. Kandidatė į merus – Alina Klimovič, antra – Jūratė Kunigonienė, trečias – Mantas Vesfeldas, ketvirta – Sonatas Bagdzevičienė, penkta – Sigita Vesfeldienė.

Lietuvos socialdemokratų Druskininkuose sąraše – 22 asmenys. Kandidatas į merus – Povilas Jagelavičius. Antra – Kristina Miškinienė, trečia – Jūratė Burokienė, ketvirta – Danutė Časienė ir –penktas – Vilius Giedraitis.

Darbo partijos sąraše Druskininkuose – 19 pavardžių. Partija kandidato į merus nekėlė. Pirmajame penketuke – Edvinas Garackevičius, antras – Jonas Kalenda, trečias – Alvydas Dambrauskas, ketvirta – Oksana Kisel ir penktas – Mark Kanonerov.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąraše – 16 asmenų. Kandidatas į merus – Gerardas Sokolovas, Antrasis – Konstantinas Rečkovas, trečiasis – Antanas Balkė, ketvirtasis – Andrius Mosiejus ir penktas – Gintaras Žilys.

Tautos ir teisingumo sąjungoje – 18 asmenų. Kandidato į merus taip pat nekėlė. Penketuko sąraše pirmas – Kęstutis Kestenis, antras – Paulius Visockis, trečias – Edgaras Balys, ketvirtas – Evgenijus Černiavskis ir penktas – Juozas Šavelskas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga į rinkimus Druskininkuose eina su 25 asmenų sąrašu. Šios sąjungos iškeltas kandidatas į merus – Donatas Mizaras. Antrasis sąraše – Vytautas Dabrukas, trečia – Vaida Naugolnikienė, ketvirta – Laura Lutz ir penktas – Zbignev Stankevič.

Kokių daugiau pavardžių pretenduoja  į Druskininkų savivaldybės tarybą informacijos rasite: https://www.rinkejopuslapis.lt/asmenys-sarasai52.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *