Alytaus policija įspėja: Pramonės mikrorajone išaugo vagysčių iš transporto priemonių skaičius

Asociatyvi lrytas.lt/V. Balkūno nuotr.

Alytaus policija atkreipia Dzūkijos sostinės gyventojų dėmesį, kad Pramonės mikrorajone pastaruoju metu pastebėtas išaugęs kuro ir daiktų vagysčių iš transporto priemonių skaičius. Vien per 2022 m. pabaigos iki š. m. sausio vidurio laikotarpį užfiksuoti 9 tokio pobūdžio nusikaltimai.

Kuro ir daiktų vagystės iš lengvųjų automobilių, mikroautobusų ar vilkikų vykdomos sugadinus kuro bako dangtelį arba išdaužus transporto priemonės lango stiklą.

Iškart po gražiausių metų švenčių, 2022 m. gruodžio 27 d. Pramonės g., iš vienai įmonei priklausančių penkių mikroautobusų, išlaužus kuro spynas buvo pavogtas dyzelinis kuras. Taip pat buvo pasisavinti užvedimo rakteliai ir akumuliatorius. Įmonė patyrė apie 500 eurų nuostolį. Kitu Pramonės g., esančiu adresu buvo išdaužtas vilkiko „Scania” durelių stiklas ir pasisavinta navigacija, planšetė ir viduje paliktas išmanusis laikrodis.

Tokio pat pobūdžio nusikalstamos veikos fiksuotos ir Audėjų g., o Naujojoje g. registruoti du kuro vagystės iš automobilių atvejai. Alytaus apskr. VPK įtarimai dėl šių nusikalstamų veikų vykdymo šešiuose ikiteisminiuose tyrimuose dėl vagysčių pareikšti dviems asmenims. 43 ir 37 metų vyriškiai, gyvenantys Kauno apskrityje yra žinomi policijos pareigūnams. Jiems paskirtos kardomosios priemonės pasižadėjimas neišvykti.

Atsižvelgiant į turimus duomenis, tamsiuoju paros metu policijos pareigūnų pajėgos sutelkė didesnį dėmesį į Pramonės, A. Jonyno ir Audėjų gatvėse veikiančių įmonių, įstaigų teritorijose esančias transporto priemones ir toliau planuoja vykdyti aktyvesnį prevencinį patruliavimą tose teritorijose, kuriuose stebima pasikartojantys nusikaltimai.

Alytaus policija rekomenduoja nepalikti jums reikalingų ir brangių daiktų automobilių salonuose, įskaitant ir mobiliojo ryšio telefonus bei kitą IT techniką. Taip pat verta apsvarstyti vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo galimybes. O pastebėjus įtartinus asmenis ar automobilius, kurie, galimai, stebi teritoriją ar yra ne kartą matomi šalai svarbių įmonės objektų, skatiname kviesti policijos pareigūnus arba įsidėmėti jų išskirtinius požymius.

Alytaus apskrities VPK informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.