Dalius Sinkevičius: „Naujametinė dovana Alytaus miesto gyventojams – galimai korupcinės schemos pavidalu nuo mero Cesiulio ir konservatorių“

Vėl papildomai nupirkti maisto atliekų „kibirėliai“. Nežinia už kiek, nežinia kodėl ir nežinia kam… ir dar papildomai „įdarbinami“ miesto gyventojai, nors tie patys gyventojai ARATC‘ui moka milžiniškus pinigus rinkliavos už atliekų surinkimą pavidalu.
Didelis ačiū konservatoriams ir socialdemokratams su meru Cesiuliu priešakyje už naujametines dovanėles galimai korupcinės schemos pavidalu!
Pone Cesiuli, kada su konservatoriais baigsite kurti galimai korupcines schemas? 16 metų esate savivaldybės tarybos narys. Per tą laiką gyventojų sumažėjo apie 16 000, ARATC darbuotojų padidėjo apie 67 proc., o kainos per šį laikotarpį tik augo. Klausimas: ar beveik 50 000 Alytaus miesto gyventojų privalo būti išrinktųjų šeimų įkaitais?
Praeitų metų pabaigoje ARATC kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, kad iš miesto biudžeto, tai yra iš miesto gyventojų pinigų, konservatoriai ir socialdemokratai „pakeliant rankeles“ prabalsuotų, kad kaip papildoma finansinė injekcija ARATC veiklai plėtoti būtų pervesta 428,8 tūkstančių eurų suma į ARATC sąskaitą. Niekada nepaklausėte pas Alytaus miesto gyventojus, ar jiems to ARATC veiklos plėtojimo reikia? Panašu, kad tai sprendžia Jučų ir Reipų šeimos su Cesiuliu galimai politinės korupcijos susitarimo būdu.
Gyventojai, atidžiai stebėkite sekančio Alytaus miesto tarybos posėdžio balsavimą, nes konservatoriai su socialdemokratais vėl bandys „pasisavinti“ miesto biudžeto pinigus ir perduoti juos ARATC veiklai!
Priminsiu, kad Alytaus miesto gyventojų mokama rinkliava už atliekų surinkimą yra dvigubai didesnė negu Lazdijų gyventojų ir už tai alytiškiai „dėkingi“ konservatoriams ir merui Cesiuliui!
Jeigu Alytaus gyventojai manimi pasitikės – padarysiu viską, kad UAB „ARATC“ taptų skaidri ir vieša, kad gyventojai mokėtų socialiai teisingai ir atsakingai – už gyventojų sukauptas atliekas, o ne už patalpų plotą.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius

Politinė reklama bus apmokėta iš politinio komiteto „Už Alytų“ rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr. 2023-01-06/01.

16 komentarų apie “Dalius Sinkevičius: „Naujametinė dovana Alytaus miesto gyventojams – galimai korupcinės schemos pavidalu nuo mero Cesiulio ir konservatorių“

 1. Nors nieko nepalaikau, nesidomiu politika, bet sakykit ka norit, tiesos yra, logiskai mastau ir tiesiog nesuvokiama sitie kibireliai i kuriuos reikia deti maisto atliekas. Juk jie skyleti, begs visoks skystis, smarve bus nepakenciama. Juokinga ir absurdas.

 2. O gaila l kad jis yra per mažas. Jei būtų didesnis tai būtų galima sukišti sayvaldybes niekšus

 3. Nelabai žmogus supranta ką kalba ir rašo. Net ne pats rašo. Graudus verkimas tas pats per tą patį, nelabai gilindamasis į reikalo esmę, nelabai to reikalo ir supranta. Čia vienintelis noras su Pačėsu išeiti į tarybą ir toliau šerti televizą ir kitus Pačėso projektus. O gal jis galėtų pasidomėti bei parašyti straipsnį, kiek Pačėso televizija per 4 metus kadencijos gavo pinigų iš savivaldybės ir kitų įstaigų? Juk Pačėsas tarybos narys, aiškūs interesai. Ar varnas varnui akies nebeda? Ar turės Lietuvos karininkas drąsos ištraukti šiuos skaičius ir juos paskelbti? Ar jis tik valdomas Pačėso?

  1. Dar būtų neblogai žinoti, kiek savo krepšinio klubui Pačėsas gavo iš mūsų mokesčių

 4. Tu kibirėli! tavo Pačėsas taryboj su Cesiuliu ir konservai vienoj valdančioj daugumoj sėdi n metų. Kur jus buvo visą laiką, ko tylėjo ir nieko nedarė? Babkes krepšiniui išmušinėjo??? O dabar lojat vieni ant kitų, nors visi vienodi svolačiai. Tfu ant jūsų, galimai padugnės

  1. Tai tikrai yra didžiausia nesąmone su kuria as pats esu susidūręs Airijoje.Viena iš daugelio kompanijų kuri pristatydavo situs kibirėlius tokios pačios spalvos,tik,kad pas mus variantas truputi geriasnis buvo,be skyluciu!😀Tai kaip kvapo visu supuvusiu maisto atlieku mažesnis,plius jie buvo tik pristatomi į privačius namus.Tai kaip isnesdavai ir palikdavai priekyje namo nes juos ispildavo šiukšleveziai,tai po to tie kibireliai skraidydavo nuo vėjo po visa rajoną.😀O Lietuvoje siūloma laikyti namuose,nu kad ir balkone,žiema butų Ok,o vasara per muses ir nuo kvapo negaletai išeiti į balkoną.Tai nepasitvirtinias reikalas!!!Kazkas plauna babkes ir tiek žinių,čia nereikia būti labai protingu,kad to nesuprasti!

 5. O kiek savo bendrų bedarbių iš rinkimų sąrašo įdarbinsi ARAC ir kitose įmonėse?

 6. Nu kas gali išrinkti tokius kvailus namų pirmininkais, arba tą žmogų kur meru nori būti, čia juk elementaru, paprasta, įdedi šiūkšlių maišą į tą kibirėlį ir kai pripildai išmeti, dangtis sandarus, todėl jokio kvapo nebus, taip yra daugelyje šalių tokie pat kibirėliai, čia gal neišsilavinimo stoka, ar daugiabučiuose dar visi be maišelių kibirais šiukšles neša?

  1. Pritariu. Puikus variantas. Mes Druskininkuose jau senai rūšiuojam. Maisto atliekas į kibirėlį- aišku su maišeliu, o po to specialus konteineris. Lietuvoj žmonės labai sunkiai pasiduoda naujovėms ir visur mato korupciją.

 7. Iš veido man šis kandidatas į merus yra galimai durnas ar bent nepilno proto 😀 😉 !!!
  Kas pažįsta manau tikrai pritars ir net paantrins !!!!

 8. Aš kiek suprantu,čia kalba eina apie tuos kibirėlius ir aiškinama,kad miesto pinigai buvo išmesti į orą.O jus visi stumet,kas bus išrinktas ir kas ne bus išrinktas,tai ne apie tai kalba eina,ar jus straipsnio neperskaitete.Tie kibireliai tai eiline nepasiteisinus ideja,galiu duoti pavyzdį tai Airijoje.Tai didžiausia nesąmone kuria buvo galima sugalvoti.Aišku kažkam tai labai patogu gauti Extra šlamančių ir plius kažkam uždirbti ir pasidėti.Aš čia galiu daug visokiu pavydžiu privynioti,bet tai bus ne į tema.Paliksime kitam kartui!👍

 9. Daliau čia Alytaus kolegijos direktorius. Kada ateisi skolų išsilaikyti nes pirmo pusmečio nesugebi baigti per 5 metus 😀 o tu matai jau į merus taikai 😉 imsiu diržą jau jei neina gražiuoju mažas perestukininke !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *