Alytuje rinkimuose varžysis dešimt politinių jėgų: kas jų sąrašų penketukuose?

Jau yra pateiktas pareiškinius dokumentus į savivaldos rinkimus pateikusių asmenų sąrašas. Tiesa, jis dar gali keistis, priklausomai nuo to, ar visi kandidatai pateikė teisingus duomenis apie save, ar partijos, kurioms reikia surinkti parašus, tą padarys. Alytaus mieste į tarybą pretenduoja dešimt politinių jėgų, iš kurių devynios išsikėlė kandidatus į merus. Kandidato į mero kėdę nekėlė tik Laisvės partijos Alytaus skyrius. Politinių jėgų sąrašų penketukuose yra ir gerai žinomų, ir naujų pavardžių, ir dabartinių tarybos narių.

Iš viso į Alytaus miesto tarybą pretenduoja 358 asmenys, 13,25 kandidato į vieną tarybos nario vietą. Į tarybos nario mandatus Alytuje taikosi dešimt politinių jėgų – Lietuvos socialdemokratų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, „Laisvės ir teisingumo“ partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos regionų partija, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Alytų“, Liberalų sąjūdis, Darbo partija, Laisvės partija.

Laisvės partijos Alytaus skyriaus pareiškinius dokumentus pateikusių asmenų sąraše yra šešiolika pavardžių. Tiesa, partija kandidato į mero kėdę nekėlė. Penketuke rikiuojasi šios pavardės – Lukas Stravinskas, Darius Sniečkus, Silvija Stravinskaitė, Matas Grigaravičius ir Augustė Anisimova.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąraše pareiškinius dokumentus pateikusiųjų  – 54. Penketuke – kandidatas į merus – Andrius Jučas. Toliau sąraše rikiuojasi Povilas Labukas, Gintarė Minsevičiūtė-Balynienė, Vytas Jazepčikas ir Šarūnas Klėgeris.

Liberalų sąjungos Alytaus skyriaus rinkimų sąraše yra 33 pavardės. Pirmajame penketuke – Nijolė Makštutienė, kandidatas į merus Antanas Kalinauskas, Sigitas Katkevičius, Aira Visockaitė, Eglė Dumbliauskienė.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąraše yra 35 pavardės. Pirmajame penketuke – kandidatas į merus Valerijus Vencius, Tautvydas Džiautas, Rasa Radauskienė, Jurgis Valiūnas ir Vytautas Špucis.

Lietuvos regionų partijos sąraše Alytuje yra 54 pavardės. Pirma rikiuojasi kandidatė į merus Laura Radzevičiūtė, Deividas Matulevičius, Kristina Dūdonytė, Sigitas Leonavičius, Sonata Buzaitienė.

Politiniame komitete „Už Alytų“ yra 27 pavardės. Pretendentas į merus – Dalius Sinkevičius, toliau rikiuojasi Tomas Pačėsas, Violeta Nenartavičienė, Giedrius Griškevičius, Laima Veličkienė.

Lietuvos socialdemokratų partijos pretendentų į Alytaus miesto tarybą sąraše 54 pavardės. Kandidatas į merus – Nerijus Cesiulis, toliau rikiuojasi Jurgita Šukevičienė, Mindaugas Šima, Gintaras Rakaitis, Valius Micevičius.

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ pretendentų į Alytaus miesto  tarybą sąraše – 26 asmenys. Pirmuoju numeriu įrašyta pretendento į merus Česlovo Daugėlos pavardė, toliau rikiuojasi Zina Juškauskienė, Tomas Šiugždinis, Gintautas Andriuškevičius ir Kristina Grižienė.

Darbo partijos pretendentų į Alytaus miesto tarybą sąraše – 23 pavardės. Kandidatas į merus – Deividas Grigaravičius. Toliau rikiuojasi Kęstutis Ąžuolas, Inga Pečiukonienė, Rimvydas Čaplikas, Rūta Žvaliauskaitė.

Į Alytaus miesto tarybą pretenduoja 36 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai. Kandidatas į merus – Robertas Šarknickas. Tiesa, į tarybos nario mandatą jis nepretenduoja, tik į mero kėdę. Pirmajame penketuke – Valdas Račkaukas, Dmitrij Kačiurin, Artūras Galakvoščius, Rimvydas Anusauskas, Jūratė Marčiulaitienė.

Nuotraukoje iš kairės: Rimvydas Anusauskas, Dmintrij Kačiurin, Robertas Šarknickas, Jūratė Marčiulaitienė, Artūras Galakvoščius, Valdas Račkauskas.

Kokių daugiau pavardžių pretenduoja  į Alytaus miesto tarybą informacijos rasite: https://www.rinkejopuslapis.lt/asmenys-sarasai52

Panašūs įrašai:

55 komentarai apie “Alytuje rinkimuose varžysis dešimt politinių jėgų: kas jų sąrašų penketukuose?

 1. Aršiau Kauno Matijošaičio atvejo.Socialdemokratų sąraše antra (Šukevičienė) ir trečias (Šima) sugyventiniai.Plinta kalbos,kad po komandiruotės į Ameriką pirmas yra antros meilužis.Ko ne šeimyninis uabas.Alytau,tau krachas jei tokius rinksiesi!

  1. Kaip tau, rašytojau, negėda? Pasamdė lot po skirtingais vardais pasirašant. Braižas jaučiasi visuose komentaruose tas pats:))) Apsišiukšlinai:)))

  2. Manau, kad kas kadencija turėtu keistis visa taryba merai ir direktoriai, nespėtu isisavinti korupciniu schemu ir t.t. deja taip nėra, o atvirkšciai net šeimom ir sugyventiniais kaip, pas mera socialdemokratuose

   1. Pritariu nuomonei, kad rotuot reikia, ypač tuos kur sėdi ,,nuo viduramžių”:)) Greičiausiai nieko daugiau kaip malt liežuviu ir nemoka. Nemoka nieko sukurti. Kaip tokie gali kažką duoti miestui? Jį valdyti?? Yra partijų kur kur nenuslenka nuo viršelių iki skausmo pažįstami veidai. Ir lenda, vėl lenda ir lenda. O kas čia tokio pasikeitė jiems esant? Tai gal ponai, eikit ir namų statyt, ir daržų ravėt ar bent nesiblaškant dirbt ko profesija išmokė, jei politikoj tik malt liežuviu mokat?

    1. Pritariu. Gal savo profesijose jie geriau dirbtų kažką. Daktarai, eikit gydyt ligonių, o ne tūsytis po savivaldybės posėdžius.

 2. Man gaila miesto. Alytaus miesto taryboj reikia pokyčių. Konservai ir socdemai mano šeimos balsų tikrai nesulauks.

 3. Leonavičius pas Radzevičiūtę? Stebuklas kalėdinis. O dar toks
  įtartinas vaikinukas penketuke?

  1. Tai va ,už šitos partijos kandidatus NE,nei konsrvliberai ,nei socdemonus,nelaisieciamNE,geriau šarknickas ,ar jų partijos kandidatai

 4. Smagu matyti naujus veidus, verslo žmonių, veiklių žmonių Alytuje. Reiškia neabejingi tam kas vyksta mieste. Norisi kažkokių pokyčių, nes kas buvo- žinom ir suvertinta seniai…

 5. Ir vel tie patys per tuos pacius. Makstutiene n kadenciju sedinti , Azuolas, Pacesas,Labukas, Vencius, Dziautas , Klegeris, Sukeviciene su savo sugyventiniu 2 ir 3 numeriu . Negi Alytuje nera daugiau is ko rinkti. Kaip atsibode. Cia toks Alytaus politikos elitas -graudu.

 6. O pas mera visa šeima penketuke susirinko – vicenere su sugyventiniu kaip gražu, kaip koks seimos versliukas 🙂 bet prie ko tas perbegelis Valius tai neaisku

  1. Na šiaip ne Jūsu/Mūsu reikalas, kas su kuo gyvena ar miega, bet aišku situacija neišgražiuju

   1. O kaip tai ne musu? O ne mes esam visu ju darbdaviai (teoriškai) ir jei tureciau imine ir pas mane ten valdzioje kazkas tokio vyktu tai manau tikrai idomu butu.

  2. Ir perbėgėlis priglaustas 5 vietoj 🙂 Tikras lūzerių penketukas 🙂

   1. Šiaip sakyčiau įdomu, bet renkasi žmonės pagal sąžinę… Jei netinka kas , renkasi kur bandysi surast tiesas. Lūzeriai kas miega ant dabartinių laurų. Nu apgailėtina…

 7. na ką tuoj politiniai oponentai vieni kitu purvais apipils ir neregėtų istorijų prirašys. Tad 1 2 3 jungiam šūdų mašiną

 8. Koncervai su Mero socdemais kartu ir nieko gero, valdančioje daugumoje buvo ir va koki rezultatai ,
  jauciu net nutare kartu kar koncervatoriuose Juč eitu.. vienu zodziu graudu kiti ir nekazka o Robertas manau is vis kas uz ji balsuoja nesigaudo realybeje ir erdveje, absoliutus niekus tauzyjantis nieko naudongo apciuopiamai nenuveikiantis, verkslianantis, meluojantis individas dugnas!

  1. O Pačėsas daug padarė? Milijoną pasiėmė krepšiniui, be jokios kontrolės. Ar pateiktos ataskaitos, kur buvo išleisti pinigai krepšiniui? dar televiziją pasišėrė.

  2. O Pačėsas daug padarė? Milijoną pasiėmė krepšiniui, be jokios kontrolės. Ar pateiktos ataskaitos, kur buvo išleisti pinigai krepšiniui? dar televiziją pasišėrė.

   1. Pačėsą patiknka man tas veidas. moka pasakyt viskas gerai, kai moka viską pasakyt ir viskas jam ten viskas gerai . balsuosuju uz pacesąseima visa

    1. Ką moka šitas meras ,tai bobutes pašokdinti ir galvoja kad už ji balsuos,gana ,tegul eina šunims šėlo pjauti.Nerinkite šitų esamu partijų kurios vadovauja kandidatu ir manau šitų regijonu partijos kandidatu ,aš galvojau kad Pinskus į savo partija nesileis regioniniu šiukšlių ,bet deja klydau .

 9. Vulgariai bet apie Roberta labai taikliai pasitikejima miestiečiu jau prarades zmogus, kaip jaunas menulis vis pries kazkokius rinkimus sviest bando pradet, bet gaunasi tik verkšlena po to numeta ta tema ir sedi kur šilčiau

 10. Nu nežinau kaip kitiem man meras sitas nepasiteisino jei rimtai, savivaldybėje/taryboje betvarkė, vis intrigos, manipuliacijos skandalai, meras atplyses nuo realybet visur gražiai infuencina, miesto valdyme grindu plintuso auksčio betvarkė dedasi. Jei ir išrinktu i trečia tikrai nepapuls nes antro gaisro nebus.. Tikekimės

 11. Jus rimtai Šarknicka i merus? Visai jau svietas gal pablūdo nuo pigaus vyno per šventes

  1. Gal Jūs, Polini nenorit tikėti Robertu, nes tiesiog neteko su juo susipažinti kaip su žmogum, o man teko ir aš jį palaikau.

 12. Socdemų penketukas tai didžiausi lūzeriai – piarščikas tuščiakalbis, sugyventinių porelė ir perbėgėlis ne už ačiū matyt 🙂 To 5 nežinau

 13. Visokie antanai, užlytės, prasti aktoriūkščiai, gaisrininkai-diskotekininkai, kanalizatoriai, krepšiorai, torpedos, malvinos ir bambukai…Kada makaronus nuo ausų nusibrauksim ir galvas įdarbinsim prieš eidami balsuot?

 14. Balsuosiu už konservatorius – mažiausia blogybė. Kiti be jokių kompetencijų.

 15. Konservatoriai valdo dabar. Kas padaryta Lietuvos labui su jų kompetencijom nereikia net kalbėt, nes jų darbai kalba už save. Tą turim kiekvieną dieną: perkam, mokam,skaičiuojam. Kažkaip atrodo, kad tas žmogus ir jo gyvenimas nelabai jiems rūpi.

 16. Atsargiai su po Lietuvos regiono partijos L.E. ir tarybos nario S.Leonavičiaus elgesio įpatumais. Kur Alytaus teismo civ. byloj Nr.2-952-292/2017 būdamas politikas po privačiu kaltinimu net teismo salėj elgiasi taip. Jam giriantis, kaip politikas kovojas už atliekas, tik alytiškiui užklausius kur kaip tarybos nario teikti raštu siūlymai tarybai svarstyt, vietoj kaip politikas aiškint, prapliupo triadom- . Kas ubagui davė teisę aiškint, klaust, linkėjo blogo alytiškiui ir šeimai klykiant, kad teisėja dęt dideles baudas. Taip iki nualpinėjimų buo savo triadų ardės. Teisėja ne tik nesgabdė, nevertino kaip politiko, o ubagui dar dėjo tūkstantinius ieškinius už pono kaip asmens įžeidinėjimus. Ir vaikos milijonierius politikas ubagą iš jo minimalios pensijos grašihs per anstolius skaičiuojant. Pati tarybos narė LR. po kirtelių ištraukomo posėdžio metu, taip kolegoms trukdant balsuot, kokių veikų čia požymiai. Tad ATSARGIAI.

  1. Ar Jums su aprašu viskas gerai:))) Klaidas pasitaisykit. Faktines ir rašybos. Neliūdinkit skaitytojų:)))

 17. Vertinant pagal daugiausiai keičiant partijas-judėjimus-frakcijas lyderiai atskiri iš Regionų partijos. O tarybos narys S.Leonavičius ar tik neseniai reklamavos taryboj su valstiečiais frakciją sudarė, o jau Regionų partijos penketuko gale. Pati Laura, kaip rinkimai, vis po kitais pavadinimais. Ten ir per frakcijas taryboj nesuprasi su kuo..

 18. Balsuosiu tik už S. Leonavičių. Jis jau įrodė, kad jam rūpi miestas. Kovoja už neįgaliukus, pavogtus atlyginimus, padeda žmonėms, puikiai vadovauja aplinkos komitetui, kompetencijų tik pavydėt kiti gali. O kuriame jis sąraše, tai jo reikalas. Leonavičius nepartinis. Jau visi žino, kad į sąrašą jį kvietė žalieji, bet ten vienas pensininkas su savo intrigom prisižaidė, tai žmonės ir nepriėmė kvietimo

   1. RUJOJA po sąrašus tai dabar socdemų sąrašiniai Micevičius ir Ulčickaitė, dabar konservatorės Krušnienė ir Gibienė. Plika akim matosi šitų rujojančių tikslai ir siekiai 🙂

  1. Pažiūrėkite tik šiukšlių rinkliava,tik ne už tokius ,vieninteliai ko verti ,tai valstiečiai

 19. Gal Jūs, Polini nenorit tikėti Robertu, nes tiesiog neteko su juo susipažinti kaip su žmogum, o man teko ir aš jį palaikau. Žinau, kad yra ir daugiau jį pažįstančių ir palaikančių Alytaus miesto žmonių, kuriems Robertas jau yra ne kartą pagelbėjęs.

 20. Alytiškiai nebalsuokite už visus perbegeliu,nuo vienos partijos, prie kitos,tokie ,,išdavikai”neverti jūsų balso.Iš visu blogybių ,tai viena reikia rinktis geriausia,tai valstiečių partijos kandidatus,tai norėjo ir bandė padeti atsikurti regionams .Čia tu likusiu visu partijų kandidatai nieko nepadarė ,arba ,,pridarė” mūsų šaliai .Eidami į rinkimus skaitykite apie kiekviena kandidatą ,ruoškite namų darbus ,nebalsuokite aklai,nes matote kiek priauginimo,,politiku”daugumai nusišvilpti ant mūsų

 21. Artimiausi klasiokai : Laikykis, Deividai, nepasiduok konservų ir cesiulio darinui be vertybių patys susipainioje savo programise ir shemose. Balsuosim mes už padorų jauną žmogų, DEIVIDĄ MATULEVIČIŲ protingą, turintį ką pasakyti, savo žmonėms, kai nuo jų nuomonių net įjkaista tavo visi telefonai, kieknienam žmogui., gebančiam spręst miesto gyverntojų rūpečius. Reikia branginti atsiradudsius talerntingus ir labai mylinčius savo tėvoniją ir nabejingus kas tam mieste vyko it vyks. Neleisk jiems tų jau , matayt, dabar planjuoamų korupscinių projektų. O pjaras jų tai apverktinas, lygus menkas ne kitaip,tik grindinio plintuso. teverti Palaiko jauni, elito chebra. Laikykis ,galit išspardykit gi šitiem pirdaliam subnes:)

 22. Daug aistrų, Nauji metai- nauji lapai, nauji žmonės. Jei ko ir norim alytiškiai, tai švarios politikos, skaidrių konkursų ir mažiau pjaro nuotraukų. Nusibodo giminės, vyrai, žmonos, tetos, meilužiai, uošviai. Sena valdžia savo išgales jau parodė. Rinktis mums: ar jau keturis metus skalbtus skalbinius ar švarų audinį…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *