Alytus pagal šildymo kainas – antroje vietoje: sąskaitos alytiškių nebaugins

Alytus pagal šilumos kainą yra antroje vietoje iš visų Lietuvos miestų. Šįkart Dzūkijos sostinė nusileidžia tik Utenai. Alytaus šilumos tinklų generalinis direktorius Mindaugas Nevardauskas pasidžiaugė, kad sausio mėnesį šilumos kaina turėtų išsilaikyti panaši – ženkliai mažesnė už Lietuvos vidurkį.

Pasak M. Nevardausko, pakankamai žemą šilumos kainą Alytuje lemia efektyvumas, dujų vartojimo šildymui sumažinimas iki minimalių sąnaudų, alternatyvos joms pasirinkimas – skystas kuras bei pasirinkta biokuro pirkimo strategija.

„Manau, kad viena žemiausių šalyje šilumos kaina Alytuje išliks visą šį šildymo sezoną. Planas būtent toks ir kol kas visos prielaidos tam yra“, – tikino generalinis direktorius.

Lyginant su praėjusių metų sausio mėnesiu, šiemet šildymo kaina alytiškiams pakyla vos keliais procentais, kai visoje šalyje šildymas brango daugiau nei 30 procentų. O jeigu dar įvertinus ir Valstybės taikomą nulinę PVM lengvatą, alytiškiai už šio sezono šildymą beveik tiek pat, kaip ir metų pradžioje.

Artėjančius Naujuosius metus Alytaus šilumos tinklų generalinis direktorius M. Nevardauskas alytiškiams linki sutikti be nuogąstavimų dėl sąskaitų už šildymą ir dar pridūrė:

„Saugokitės netikrų pranašų – jie ateina pas jus avių kailyje, o viduje yra plėšrūs vilkai“, – mįslingu pamąstymu iš Biblijos pasidalijo M. Nevardauskas.

Vienas komentaras apie “Alytus pagal šildymo kainas – antroje vietoje: sąskaitos alytiškių nebaugins

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *