Alytaus priimamajame – jau ir pirmieji nuo lijundros pasekmių nukentėję pacientai

Antradienio rytą susiklosčiusios meteorologinės sąlygos čiuožyklomis pavertė kelius ir šaligatvius. Kelininkai taip pat visą miestą barstė druskos ir žvyro mišiniu. Šįryt daugybė į darbus skubėjusių gyventojų vėlavo atvykti į darbovietes. Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus medikai pasiruošę traumas patyrusių pacientų antplūdžiui. Iki vidurdienio didesnių ligonių srautų buvo išvengta, tačiau medikai įsitikinę, kad vakaras gali būti labai intensyvus.

Pasak Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėjos Vilmos Krušnienės, nuo pačio ryto iššūkių netrūko, mat dėl sudėtingų meteorologinių sąlygų, lijundros į darbą vėlavo ne vienas ligoninės darbuotojas.

„Kai kas į darbą neišvažiavo, kai kas susidūrė su iššūkiais, vėlavo į darbą. Traumų išties daugėja, jų turime nuo pat ryto, tačiau kol kas didesnių srautų nėra. Gydytojai-traumatologai pasiruošę ir yra įsitikinę, kad pacientų šiandien tikrai bus. Šiuo metu turime penkis traumas patyrusius pacientus, tačiau situacija dar nėra tokia drastiška“, – sakė V. Krušnienė.

Vienas komentaras apie “Alytaus priimamajame – jau ir pirmieji nuo lijundros pasekmių nukentėję pacientai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *