Kandidatų į Alytaus mero kėdę sąraše – jau aštuonios pavardės

 

Kandidatų į Alytaus miesto mero kėdę sąrašas pasipildė dar trimis pavardėmis. Kortas jau atskleidė visuomeninis rinkimų komitetas „Už Alytų“. Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus viduje kandidatas taip pat jau išrinktas, tačiau dar laukiama, kol jis galutinai bus patvirtintas visuotiniame Darbo partijos susirinkime. Kandidatą į mero kėdę jau išsirinko ir Alytaus liberalai.

Dar pirmadienį visuomeninis rinkimų komitetas paviešino savo kandidatą į Alytaus miesto mero postą. Jį pristatė judėjimo lyderis Tomas Pačėsas. Pasak jo, tai buvo kolektyvinis visos „Už Alytų“ bendruomenės sprendimas deleguoti žmogų, kuris Alytaus miesto tarybos veikloje nedalyvauja. Komanda pasirinko Dalių Sinkevičių.

Dalius Sinkevičius.

48-erių D. Sinkevičius yra baigęs personalo vadybos mokslus Alytaus kolegijoje ir viešojo administravimo studijas – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kur įgijo bakalauro laipsnį. Jis daugiau nei 20 metų dirbo Krašto apsaugos ministerijoje, taip pat užėmė kitas pozicijas valstybės tarnyboje, turi patirties privačiame versle. Jis vadovauja Alytaus aeroklubui ir šiuo metu dirba saugos tarnyboje Klaipėdoje Serviso tarnybos ir gamybos vadovu.

Savo kandidatą išsirinko ir Alytaus liberalai. Į mero kėdę taikysis vienas jauniausių kandidatų – 37-erių pedagogas Antanas Kalinauskas, Alytaus mokinius mokantis fizikos. Jis 2016 metais paskelbtas „Meilės Lukšienės“ premijos laureatu. A. Kalinauskas asociacijoje, specialiosios kūrybos draugijoje Alytaus „Guboja“ vadovauja neformaliajam ugdymui, yra skautų vadovas. Vos prieš kelias dienas prisijungė prie Jaunimo reikalų agentūros projekto „Judam“.

A. Kalinauskas gimė Prienų rajone, Pramezio kaime, tačiau jau daugiau kaip dešimt metų gyvena Alytuje. Čia jis pradėjo savo kaip pedagogo kelią.

Jis Šiaulių universitete baigė fizikos bakalaurą, o Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo mokytojo kvalifikaciją.

A. Kalinauskas nuo 2017-ųjų yra Alytaus miesto skyriaus Liberalų sąjūdžio tarybos narys ir Alytaus miesto skyriaus pirmininkės Nijolės Makštutienės pavaduotojas.

Antanas Kalinauskas.

Jau žinomas ir Darbo partijos Alytaus skyriaus pasirinktas atstovas rinkimuose į Alytaus mero kėdę. Juo tapo nuo šių metų rudens Darbo partijos Alytaus miesto skyriui pirmininkaujantis 38 m. statybų inžinierius Deividas Grigaravičius. Tiesa, jo kandidatūra dar turėtų būti patvirtinta visuotiniame Darbo partijos suvažiavime, kuris įvyks dar šį mėnesį.

Deividas Grigaravičius.

„Dzūkijos veidas“ primena, kad anksčiausiai kandidatą į Alytaus miesto mero postą paskelbė Alytaus socialdemokratai, kurie išsirinko dabartinį Alytaus miesto merą Nerijų Cesiulį.

Nerijus Cesiulis.

Antrasis paaiškėjęs kandidatas Alytuje – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas, Seimo narys Robertas Šarknickas.

Robertas Šarknickas.

Į mero postą taikysis ir tarybos narė Laura Radzevičiūtė, kuri į rinkimus šįkart eis su Lietuvos regionų partija.

Laura Radzevičiūtė.

Savo kandidatą išsirinko ir Alytaus konservatoriai – juo pasirinktas tarybos narys Andrius Jučas.

Andrius Jučas.

Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“ atstovaus Valerijus Vencius.

Valerijus Vencius.

32 komentarai apie “Kandidatų į Alytaus mero kėdę sąraše – jau aštuonios pavardės

 1. Dar anksti kalbėti už kuri balsuočiau. Juolab kategoriškai sakyti kad tik iž … Žinant asmeninės savybės kai kuriu kandidatų šiai dienai balsuočiau už Sinkevičiu. Gaila kad ji deleguoja pačesos gauja,todėl šansu jam mažai.

 2. Apklausa, kurioje galima balsuoti neribotą skaičių kartų ištrynus naršyklės naršymo istoriją – nieko bendro su tikra apklausa neturi. Tiesiog kuo daugiau balsų – tuo nesąžiningesni kandidato fanai 🙂

 3. Nagi Pačėsa savo stiliuje – stumia perbėgėlį savo reikaliukams tvarkyti. O apie Sinkevičių patyliu – žemiau nukrist jau nebuvo įmanoma.
  O dar Radzevičiūtė su Šarknicku, Sodros vaikinas…
  Vienu žodžiu – tik solidžios, rimtos partijos normalesnius kandidatus parinko.Beždžionių šou bus, o ne rinkimai…

 4. Ir nei vieno, kuris pagal reikalavimus net drystų prabilt apie svarbiausia. Kiek savivaldybė turi paskolų ir strategijos per es paramos projektus. Kas ir alytiškiams dzin, ar praskolintas miestas, ar ne? Nesikeičia vergų mentalitetai, tik atskirų interesų grupių aktyvistai kaip išgyvent viso miesto interesų saskaita.

 5. Pagal CV – balsuočiau už liberalų kandidatą (asmeniškai nepažįstu). Žmogus su vertybėmis, visuomenininkas daug dirba su jaunimu ir neįgaliais vaikais. Geras specialistas ir matosi, kad jautrus žmogus. Gaila, kad kampanija durnai organizuojama. Kam galėjo ateiti į galvą tokią nuotrauką įdėti?

 6. Socdemo portalas, tai komentarai teigiami tik apie čepsintį socdemą . Juokdariai. Koleginis taip nuvaldė miestą, kad žemiau jau nėra kur. Normalūs investuotojai aplenkia Alytų, nes po kelių susitikimų su Cesiuliu jau legendos sklando apie jo nekompetencijas, nesuvokimą ir t.t.

   1. Labai čia visi veikia to miesto labui, bet niekaip nesimato kas nuveikta, kiekvieno skirtingai akys užpiltos 🙂

 7. Normaliai Alytaus valdyme turi vyraut miesto interesas. Kurio labui pilnai išnaudoti galingi pramonės parko ir aerodromo potencialai. Bet to nėra todėl, kad vyrauja oligarchiniai – policiniai interesai. Kuriems drysta nepaklust tik dabartinis meras. Kiti net stiprina negatyvią energiją. Drystantis apie tai prabilt alytiškis slopinamas per Alytaus teismo civ. bylos Nr.2-952-292/2017 privatų ieškinį ir teisėsaugos nutrauktą ikiteisminį tyrimą Nr. 03-2-00215-17 specialiai paliekant landą net per komentarus įžeidinėt slopinant tuos, kurie drys viešint šias problemas.

  1. Rimtas. Nors jau tik nešmeištum už akių. Padugnė esi agituok už ką patinka tik nerašinėk nesamonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *