Tarptautinis teatrų festivalis COM•MEDIA prasideda!!!

Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022 – gali pelnytai didžiuotis – šįvakar prasideda išskirtinis kultūrinis renginys, ne tik alytiškių, bet ir miesto svečių pamėgtas XI tarptautinis teatrų festivalis COM•MEDIA. O jūs, ar jau suplanavote, į kokius spektaklius keliausite? Bilietų liko visai nedaug!

„Jausmas, kai dreba širdis, rankos, balsas, kai vos pasibaigus paskutiniam festivalio spektakliui vėl planuoji naują festivalį. Su dideliu užsidegimu. Su meile. Jis užburia. Jis įkvepia. Laimingi žmonės renkasi į teatrą, dar laimingesni jį kuria. Džiaugiuosi, kad ir vėl plačiai praveriame festivalio duris“, – kviesdama teatro mylėtojus sugrįžti į teatrą džiaugiasi festivalio siela, teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Festivalis dovanoja galimybę visiems: ir mažiems, ir vyresniems teatro mylėtojams atrasti spektaklius, kurie jiems būtų įdomiausi. Net ir tiems, kurie …. naktinėtojai! Jau rytoj laukia išskirtinė kultūrinių lunatikų naktis Com•moon•a: net 20 skirtingų renginių po vienu stogu per vieną naktį! Tai svečių „Junges DT-Deutches Theater Berlin“ iš Vokietijos spektaklis „UNSPOKEN“, Kauno šokio teatro „Aura“ šokio spektaklis „Ištrintos durys“, Kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ spektaklis „Nemiga“, Alytaus miesto teatro aktorės Andros Kavaliauskaitės spektaklis „SEEN“, Alytaus miesto teatro aktoriaus Tomo Pukio performansas „Erekcija ir kitos beprotybės istorijos pagal Ch. Bukovskį“ ir kt. Detalią programą rasite čia: https://commediafest.com/lt/programa/commedia/

Teatre tris dienas jau aidėjo vaikų juokas, čia vyko teatrinė vaikų programa COM•@. Devyni spektakliai, edukacijos, šimtai laimingų vaikų, vedini tėvelių, mokytojų. Vaikų komisija dirbo, rinko geriausią spektaklį, nugalėtoją sužinosime festivalio uždarymo metu.

O šįvakar 17.30 val. jūsų laukia festivalio atidarymas – Alytaus miesto teatro trupė jūsų lauks teatro prieigose. Nepraleiskite progos! Kaip ir dera šeimininkams, festivalį pradės Alytaus miesto teatralai – demokratinė komedija be liberalaus finalo „REVIZORIUS“.

Alytaus miesto teatro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *