Rajono meras pasveikino aklųjų ir silpnaregių organizaciją jubiliejaus proga

Nuotr. iš dešinės – Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė, VšĮ LASS pietvakarių centro direktorė Jolanta Kručkauskaitė (Zitos Stankevičienės nuotr.)

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Alytaus miesto ir rajono filialas mini 70-ąją sukaktį. Organizacijos narius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė.

Renginyje dalyvavo Alytaus mieste ir rajone gyvenantys regėjimo negalią turintys žmonės, jų globėjai, organizacijos rėmėjai.

LASS Alytaus miesto ir rajono filialas pirmininkė Daiva Markinienė pristatė veiklos ataskaitą, padėkojo organizacijos rėmėjams, rajono ir miesto savivaldybėms, kurios skiria finansavimą neįgaliųjų socialinės reabilitacijos bendruomenėje projektams. Jie padeda regėjimo negalią turintiems žmonėms integruotis visuomenėje, dalyvauti socialiniame gyvenime, mokytis, bendrauti, keliauti.

Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas pasveikino organizaciją su švente, padėkojo už teikiamą pagalbą neįgaliesiems, palinkėjo tęsti veiklą, kuri yra labai prasminga ir reikalinga.

Alytaus rajono savivaldybės parama organizacijai kasmet didėja, per ketverius metus skirta beveik 70 tūkst. eurų. Pasak mero, finansavimas organizacijai nemažės ir ateinančiai metais. Šiemet regėjimo negalią turintiems žmonėms skirtame projekte dalyvauja daugiau 35 neįgalieji ir 11 jų šeimos narių, tačiau rajono meras atkreipė dėmesį, kad šią negalią turinčių žmonių yra daug daugiau. „Turime pasistengti juos rasti ir pakviesti dalyvauti organizacijos veikloje, kad jie taip pat gautų pagalbą, galėtų dalyvauti įvairiose jiems skirtose veiklose“, – sakė meras A. Vrubliauskas.

Organizaciją pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

VšĮ LASS pietvakarių centro direktorė Jolanta Kručkauskaitė padėkojo Alytaus rajono savivaldybės merui už organizacijai suteiktas erdvias patalpas ir skiriamą finansavimą.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *