4 interjero klaidos, pastebimos miegamajame

Straipsnių apie miegamojo ir, apskritai, namų interjerą – itin daug. Taip yra dėl to, kad šiandien galima įrengti namus pagal skirtingus interjero stilius, kuriuos galima net ir derinti vienas su kitu. Nepriklausomai nuo interjero dizaino, įrenginėjant tam tikras namų erdves, gali kilti sunkumų, kaip funkcionaliai išnaudoti turimą erdvę. Atsižvelgiant į tai, straipsnyje trumpai ir aiškiai pateikiamos 4 dažniausios miegamojo interjero klaidos.

Per didelė lova

Interjero dizaineriai pastebi, kad viena iš dažniausiai daromų klaidų – pasirenkama per didelė lova miegamajame. Suprantama, kad norisi kokybiško miego su partneriu, tačiau didelė lova ne visada gali suteikti tinkamą poilsį. Per dideli baldai gali sukelti nepatogumų kasdienybėje, todėl patariama atsižvelgti į kambario dydį.

Įvertinkite, kiek liks vietos praėjimui tiek lovos šonuose, tiek kojūgalyje, kokie bus arba yra naktiniai staliukai ir kiek jiems reikia vietos. Galbūt ieškote baldų miegamojo zonai ir domina baldai Kaune ar kitame Lietuvos mieste? Patvarius ir kokybiškus baldus galima rasti paspaudus čia. Rinkdamiesi baldą, nuodugniai įvertinkite prekės aprašymą, kokie matmenys ir medžiagos, iš kurių baldas pagamintas.

Nepatogus baldų išdėstymas

Įsigijus per didelę lovą, įprastai, likusių baldų išdėstymas tampa nepatogus. Pavyzdžiui, jeigu miegamojo lova pristumta prie sienos kampe, lieka vietos vienam naktiniam staliukui, kuris dažniausiai pastatomas toliau nuo lovos. Toks nepatogus baldų išdėstymas gali kelti sunkumų, nes daiktai laikomi toliau, o tai reiškia, kad norint paimti arba padėti tam tikrą daiktą, reikės išlipti iš lovos arba per šią perlipti. Todėl tikėtina, kad ilgainiui daiktai bus laikomi ant žemės, palangės ar kitų paviršių.

Didelis kiekis daiktų

Nepatogiai išdėsčius baldus, sunkiau pasiekti reikiamus daiktus, todėl šiuos pradedama dėti ant įvairių paviršių. Ilgainiui tai sukels chaosą, kuris neleis tinkamai atsipalaiduoti, nors ir kambaryje yra didelė miegamoji lova. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojama visus daiktus rūšiuoti ir suskirstyti į tam tikrus korpusinius baldus. Pavyzdžiui, mažus aksesuarus laikyti stalčiuje, būtinus daiktus naktiniame staliuke, tam tikrus drabužius spintoje, komodoje ir pan.

Netinkamai parinktos spalvos

Netinkamai parinkus spalvas miegamojo erdvėje, galima taip pat sukelti chaosą, kuris trikdys emocinę ramybę. Miegamajame venkite ryškių spalvų ir rinkitės raminančias, šviesias spalvas. Čia puikiai tinka balta, kreminė spalvos ir rudi atspalviai. Visgi, jeigu norisi kitokių spalvų, rinkitės pastelines spalvas, pavyzdžiui, prislopintą rožinę, mėlyną, žalią ir pan.

Tiek renkantis baldus, jų kiekį ir išdėstymo būdą, būtina pagalvoti ne tik apie baldų kokybę, bet ir apie kasdienį patogumą. Juk po sunkios darbo dienos norisi grįžti į atpalaiduojančią atmosferą, o atsikėlus – mėgautis funkcionalia miegamojo erdve. Žinoma, spalvos taip pat turi įtakos emocinei sveikatai, todėl patariama rinktis kuo natūralesnius ir šviesesnius atspalvius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *