Dauguose planuojama įrengti futbolo stadioną

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė priėmė Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentą Rimą Kantaravičių bei Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ direktorių Žydrūną Lukošiūną.

Išgirdę apie savivaldybės planus Dauguose, prie Technologijos ir verslo mokyklos įrengti futbolo stadioną, federacijos atstovai atvyko su pasiūlymu pasirūpinti tokiam stadionui tinkama specialia danga. Stadione galėtų vykti vaikų vasaros stovyklų futbolo treniruotės, įvairios varžybos. Alytaus apskrities futbolo federacijos ir „Dainavos“ klubo vadovai įsitikinę, kad per vasarą Dauguose galėtų stovyklauti ir futbolo treniruotes apie 1500 vaikų. Pačiuose Dauguose, pasak svečių, yra gabių futbolo žaidėjų. Jeigu jiems bus sudarytos geros sąlygos treniruotis, ateityje galima tikėtis ir gerų rezultatų varžybose.

Kalbant apie stadiono projektavimą minėta, kad aikštėje turėtų būti įrengtas apšvietimas, apie 200 vietų žiūrovams. Savivaldybės vadovai siūlė Futbolo federacijos atstovams apžiūrėti neseniai įrengtą stadioną Nemunaityje.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Dauguose planuojama įrengti futbolo stadioną

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.