Alytuje prasidės dar dviejų gatvių rekonstrukcija, o eismą be ribojimų Santaikos gatve atnaujins dar šiemet

Alytaus miesto savivaldybės nuotraukos.

Dar šiemet Alytuje bus pradėtos asfaltuoti dar dvi gatvės – Tiesos ir Medžiotojų. Penktadienį buvo atplėšti konkursiniai vokai. Kol kas viešųjų pirkimų procedūros dar nėra baigtos, todėl skelbti laimėtojų dar negalima. Abiem gatvėms yra pateikti pasiūlymai, atitinkantys konkurso sąlygas.

Darbų pradžia – dar šiemet

„Tikimės, kad dar šį mėnesį bus priimti sprendimai dėl nugalėtojų ir bus pasirašytos sutartys. Tokiu atveju, esant optimistinėms sąlygoms, darbai galėtų prasidėti lapkričio pabaigoje“, – tikino Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras.

Tiesos gatvė bus asfaltuojama apie 380 metrų ir planuota pirkimo vertė – 366 tūkst. eurų, darbams skiriama keturi mėnesiai, o Medžiotojų – apie 680 metrų, pirkimų vertė – 579 tūkst. eurų ir darbams skiriami 6 mėnesiai.

„Žiemos sezono metu sutartys yra sustabdomos ir darbai atnaujinami tik pavasarį kovo mėnesį. Tai reiškia, kad šių gatvių darbai galėtų būti pabaigti kitų metų vasarą“, – sakė S. Stumbras.

Šių gatvių asfaltavimas bus finansuojamas savivaldybės biudžeto lėšomis, iš kelių priežiūros plėtros programos.

Tiesa, konkursas buvo skelbtas ir Šilelio gatvės asfaltavimui, tačiau konkurso metu nebuvo sulaukta nė vieno pasiūlymo.

„Šilelio gatvėje, kur yra kultūros paveldo teritorija, vykdomi archeologiniai tyrinėjimai, kas lemia ir ilgesnę statybos darbų trukmę, todėl galbūt rangovams tokie objektai ne tokie įdomūs. Be to, visuomet yra nežinomybė, kas tyrinėjant bus atkasta, kokie bus priimti sprendimai toliau. Galbūt rangovai norėtų ir didesnės pirkimų kainos“, – situaciją paaiškino S. Stumbras.

Eismą Santaikos gatvėje atnaujins dar iki metų pabaigos

Šiuo metu Alytuje intensyvūs darbai tęsiasi Santaikos gatvėje bei Santaikos-Likiškėlių gatvių sankryžoje.

„Dabar remonto darbai vykdomi nuo Ulonų-Santaikos-Pulko gatvių žiedinės sankryžos iki Likiškėlių gatvės žiedinės sankryžos. Šiais metais bus atlikti darbai faktiškai visoje atkarpoje. Dar iki Naujų metų kelias turėtų būti padengtas asfalto danga ir paleistas eismas be jokių apribojimų.

Atkarpos nuo Santaikos gatvėje esančios degalinės iki „Maxima“ prekybos centro įvažiavimo rekonstrukcija jau persikels į kitus metus, darbus planuojama atnaujinti kitų metų balandį, o juos galutinai pabaigti turėtų kitų metų vasarą“, – pasakojo S. Stumbras.

Kitąmet prasidės kitas šių darbų etapas – nuo Likiškėlių gatvės iki miesto ribos link Simno sankryžos. Viešieji pirkimai jau yra vykdomi, vokai atplėšti, tačiau rangovas dar nepaskelbtas.

4 komentarai apie “Alytuje prasidės dar dviejų gatvių rekonstrukcija, o eismą be ribojimų Santaikos gatve atnaujins dar šiemet

  1. Buvo žadėta iki rugsėjo 1 dienos Santaikos gatvę suremontuoti, o dabar jau iki metų galo reiks dulkėse gyventi. Žadėjote laistyti Vidzgirio gatve, bet laistote tik ten kur nėra kelio dangos, o kad visas asfaltas jau pasidengęs gruntu tai niekam neįdomu dėl kelemų dulkių. Daug visko prižadate, bet nesilaikote ką esate pažadėją.

  2. Kaimas yra kaimas. santaikos g atkarpa tvarko puse metu. Vilnius visa savanorke per pusantruo menesio baigia sutvarkytki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *