Alytaus hospiso kieme pavasarį sužydės narcizų laukas

Kitų metų pavasarį Alytaus hospiso kiemelyje turėtų sužydėti narcizai.
Šiandien čia surengta bendruomeninė akcija, jos metu simboliniame Vilties lauke pasodinti pirmieji narcizai ir pradėta burti Vilties ambasadorių komanda.
Bendruomeninėje akcijoje dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, tarybos narys Andrius Jučas, hospiso bendruomenė, seniūnaičiai, Alytaus miesto mokiniai.
„Daug metų kalbėjome apie hospisą, kad jo mums reikia, ir Eimantas Balaika buvo tas žmogus, kuris ėmėsi šios įstaigos steigimo darbų ir šį darbą padarė iki galo. Šiandien čia mes turime Dienos stacionarą, galbūt ateityje turėsime ir visą parą veikiantį hospisą. Šiandien būdamas čia, pagalvojau, kad galbūt tokius gražius šių ar kitų gėlių laukus mieste mes taip pat galėtumėme turėti“, – dėkodamas bendruomeninės akcijos organizatoriams už puikią iniciatyvą sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.
Pirmuosius narcizus simboliniame Vilties lauke pasodino Alytaus miesto savivaldybės vadovai, tarybos narys A. Jučas, o prie jų prisijungė visi susirinkusieji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *