Kino programa „Lokys, liūtas ir šakelė“ parodys festivalinio kino sezono hitus Alytuje

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „Lokys, liūtas ir šakelė“ spalio 4–9 d. bus parodyta septyniuose Lietuvos miestuose, tarp jų ir Alytuje.

„Siekdami parodyti aktualiausius šių metų kino sezono filmus, atspindinčius šiuolaikinio kino aktualijas, antrus metus organizuojame kino programą. Daugumą kūrinių programoje bus galima pamatyti pirmiau nei jų premjeros įvyks filmų sukūrimo šalys“, – apie kino programą pasakoja jos sudarytoja Giedrė Krikščiūnaitė, daugiaunei 10 metų Lietuvoje rodanti festivalinius filmus.

Pavadinimas „Lokys, liūtas ir šakelė“ su šypsena referuoja į trijų pagrindinių festivalių – Berlyno, Venecijos ir Kanų – prizus.

„Pagrindiniai kino festivaliai iš tūkstančių jiems pateiktų filmų atrenka apie du šimtus. Iš tų kelių šimtų mes parenkame vienetus, galima sakyti, kad mūsų programa – dvigubos selekcijos. Taip suformuojama aukštos meninės kokybės, šiuolaikinės kino kalbos ir stipraus poveikio programa. Filmas turi sukelti jausmus, priversti jį įsimylėti“, – apie filmų atrankos kriterijus pasakoja G. Krikščiūnaitė.

Programa Alytuje, kino teatre „Dainava“:

ARTI (N-13) – spalio 4 d., 20:30 val.

RIMINIS (N-18) – spalio 5 d., 18:00 val.

LIŪDESIO TRIKAMPIS (N-13) – spalio 7 d., 18:00 val.

ŽYDRASIS KAFTANAS (N-16) – spalio 8 d., 15:30 val.

Bilietai www.kinasdainava.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *