Profesinės šventės proga – dėmesys Alytaus socialiniams darbuotojams

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė profesinės šventės proga pasveikino socialinius darbuotojus.

Miesto vadovai apsilankė Alytaus miesto socialinių paslaugų centre, Medicininės reabilitacijos ir sporto centre, Alytaus miesto bendruomenės centre, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, Šeimos centre ir Alytaus nakvynės namuose. Šiose įstaigose dirbantiems socialiniams darbuotojams įteiktos saldžios dovanos ir mero padėkos.

„Blogiausia yra tai, kad jūsų prireikia mums tada, kada yra sunku. Kai viskas gerai, socialinio darbuotojo nereikia – esame sveiki, yra, kas mus prižiūri, ar sugebame patys savimi pasirūpinti. Vis tik socialiniai darbuotojai yra labai reikalingi, aš net ir per savo asmeninę prizmę tai pajutau. Jūs esate tie žmonės, kurie kiekvieną dieną rūpinasi tais, kuriems yra sunku, tais, kurie turi negalią ar yra vyresnio amžiaus. Ačiū jums už tai“, – sveikindamas Lietuvos socialinio darbuotojo dienos proga sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Alytaus miesto savivaldybės mero padėkomis Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga apdovanoti šie Alytaus miesto socialiniais darbuotojai:

 1. Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais Alytaus miesto ir rajono skyriaus vairuotojas Donatas Muliuolis – už atjautą, pagalbą ir geranoriškumą saugiai vežant ir palydint neįgaliuosius į gydymo įstaigas.
 2. Socialinio darbuotojo padėjėja Ieva Guzaitė – už ryžtą, nuoširdžią meilę darbui ir kolegoms, už dėmesį kiekvienam.
 3. VšĮ „Gerumo skraistė“ socialinė darbuotoja Ingrida Rimavičė – už nuoširdų darbą iš pašaukimo, kantrybę, už tai, kad keičiate žmonių likimus ir dirbate neskaičiuodama laiko.
 4. Alytaus nakvynės namų socialinė darbuotoja Rasa Daugininkaitė – už nuoširdų norą padėti ir atsidavimą paslaugų gavėjams.
 5. Alytaus nakvynės namų socialinio darbuotojo padėjėjas Algirdas Radkevičius – už kasdien dedamas pastangas ir energiją dirbant socialinį darbą.
 6. Alytaus nakvynės namų socialinio darbuotojo padėjėjas Saulius Sinkevičius –už kasdien dedamas pastangas ir energiją dirbant socialinį darbą.
 7. VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ darbuotoja Gitana Galkauskienė – už socialinio darbo su senyvo amžiaus asmenimis puoselėjimą Alytaus mieste.
 8. VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ socialinio darbuotojo padėjėja Karina Saulytytė-Lankelienė už kasdien dedamas pastangas ir energiją dirbant socialinį darbą.
 9. VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ socialinio darbuotojo padėjėja Vida Zareckienė – už kasdien dedamas pastangas ir energiją dirbant socialinį darbą.
 10. VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ socialinio darbuotojo padėjėja Agnė Jegelevičienė – už kasdien dedamas pastangas ir energiją dirbant socialinį darbą.
 11. VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ socialinio darbuotojo padėjėja Felicija Ošikienė – už kasdien dedamas pastangas ir energiją dirbant socialinį darbą.
 12. Neįgaliųjų ir jų tėvų bei globėjų asociacijos „Mirabilia“ narė Irma Katelynienė – už stiprybę, optimizmą ir neišmatuojamą pagalbą, žmonių širdyse sėjant gerumo sėklą.
 13. VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centro jaunimo darbuotojo padėjėja Indrė Babarskaitė – už šypseną, dalijimąsi širdies gerumu, jautrumą bei empatiškumą jaunam žmogui.
 14. Maltos ordino pagalbos tarnybos socialinio darbuotojo padėjėja Vidutė Lietuvnikaitė – už pagalbą seneliams, neįgaliesiems.
 15. Maltos ordino pagalbos tarnybos socialinio darbuotojo padėjėja Virginija Lisauskienė – už skanią sriubą seneliams į namus.
 16. Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorė Aurelija Žvaliauskaitė – už nuolatinę pagalbą išvežiojant karštą sriubą seneliams į namus.
 17. Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorė Aurelija Kadikinaitė – už nuolatinę pagalbą ruošiant karštą maistą seneliams.
 18. Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorę Jūratė Gervickaitė – už nuolatinę pagalbą dalijant maisto paketus stokojantiems seneliams, už darbą su ukrainiečiais.
 19. Vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro „Aš čia…“ neformalaus užimtumo pedagogė Bronė Politienė už nepailstamą savęs dalinimą vaikams, gebėjimą įtikinti, net kai vaikas pats nebetiki savimi.
 20. Vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro „Aš čia…“ neformalaus užimtumo pedagogė Asta Tamulytė – už atvirą širdį, visada laiku ištartą žodį ir pastebėtą kiekvieną nuliūdusį.
 21. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos socialinio darbuotojo padėjėja, Alytaus „Pasitikėjimo“ kabineto darbuotoja Eglė Laukevičienė – už darbą integruojant klientus į gydymo sistemą.
 22. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Pasitikėjimo kabineto slaugytoja Vilma Pliaugienė – už darbą, teikiant pagalbą Ukrainos pabėgėliams.
 23. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro buhalterė Laima Barvainienė už atsidavimą darbui, ypatingą dėmesį kiekvienam.
 24. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja Vertė Kažanauskienė – už nuoširdų atsidavimą savo profesijai, begalinį rūpestį ir suteiktą pagalbą.
 25. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja Danutė Ivanauskienė – už nuoširdų atsidavimą savo profesijai, begalinį rūpestį ir suteiktą pagalbą.
 26. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja Ingrida Bražinskienė – už nuoširdų atsidavimą savo profesijai, begalinį rūpestį ir suteiktą pagalbą.
 27. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja Danutė Vitkauskienė – už nuoširdų atsidavimą savo profesijai, begalinį rūpestį ir suteiktą pagalbą.
 28. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja Elvyra Valentukonienė – už nuoširdų atsidavimą savo profesijai, begalinį rūpestį ir suteiktą pagalbą
 29. VšĮ „Parama šeimai Dzūkijoje“ socialinė darbuotoja Justina Leonavičienė – už meilę vaikams, susikalbėjimą, atsidavimą darbui, nuoširdų bendravimą, naujų idėjų generavimą.
 30. Alytaus miesto ir rajono diabeto klubo „Viltis“ valdovė Leonora Okunevičienė – už nuoširdų dėmesį, paguodžiantį žodį, geležinę kantrybę, šiltą ir dėmesingą bendravimą, rūpestį ir buvimą kartu, gebėjimą dalintis džiaugsmais ir rūpesčiais, einant bendro likimo keliu, siekiant mažinti sergančiųjų diabetu socialinę atskirtį Alytaus mieste.
 31. Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ vadovė Klementina Gruzdienė – už socialinio verslo inovacijas ir plėtrą.
 32. VšĮ „Gerumo skraistė“ direktorė Gita Mickevičiūtė – už socialinio verslo inovacijas ir plėtrą.
 33. VšĮ „Tėviškės namai“ direktorius Eimantas Balaiką– už socialinio verslo inovacijas ir plėtrą.
 34. Vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ vadovė Rimantė Adomaitienė – už socialinių akcijų organizavimą, nuoširdžią veiklą šeimų ir bendruomenės labui.
 35. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyriaus sekretorė AldonaTurauskytė – už nuoširdžią pagalbą, rūpestį ir paguodą tiems, kuriems reikia pagalbos.
 36. Alytaus miesto šeimos centro socialinė darbuotoja Rita Jankauskienė – už nuoširdų darbą ir pagalbą rengiant išvadas dėl asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus.
 37. VšĮ Alytaus poliklinikos socialinė darbuotoja Agnė Mitrulevičienė – už atsidavimą ir meilę ne tik savo profesijai, bet ir pacientams.
 38. VšĮ Alytaus poliklinikos socialinė darbuotoja Marija Kazlauskienė už atsidavimą ir meilę ne tik savo profesijai, bet ir pacientams.
 39. VšĮ Alytaus poliklinikos socialinė darbuotoja Erika Baublienė – už atsidavimą ir meilę ne tik savo profesijai, bet ir pacientams.
 40. VšĮ Alytaus poliklinikos socialinė darbuotoja Elvyra Kasparavičienė už atsidavimą ir meilę ne tik savo profesijai, bet ir pacientams.

Socialiniams darbuotojams padovanotos ne tik mero padėkos, šį vakarą profesinės šventės proga jie kviečiami į kino teatrą „Dainava“ nemokamai pasižiūrėti filmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *