Nauja pramoga Alytuje: jau galima žaisti piklbolą

Alytaus miesto savivaldybės nuotraukos.
Piklbolas. Kas tai? O tai yra nauja sporto šaka – lauko ir stalo teniso bei badmintono mišinys – kurią nuo šio galės išmėginti visi alytiškiai.
Šiandien Alytaus profesinio rengimo centro aikštyne (Putinų g. 40) atidarytos keturios piklbolo aikštelės, kurias pirmieji, kartu su Lietuvos piklbolo federacijos projektų vadovu Mantu Paulausku, išbandė Alytaus profesinio rengimo centro pedagogai ir mokiniai.
„Sužinoję kad į Alytaus miestą ketina atvykti piklbolo organizatorius, per vieną dieną mes apžiūrėjome tris objektus – šalia Alytaus kultūros centro esančią automobilių stovėjimo aikštelę, vienos mokyklos ir Alytaus profesinio rengimo centro aikštynus. Iš visų pasiūlytų vietų buvo pasirinktas Alytaus profesinio rengimo centro sporto aikštynas. Aikštelės įrengtos, tad tikiuosi, kad ši sporto šaka sudomins alytiškius ir piklbolą žais šeimos, čia vyks mokyklų čempionatai ir šia nauja sporto šaka besidominčių alytiškių gretos ateityje tik augs“, – piklbolo aikštelių atidarymo metu sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius.
Pasak Alytaus profesinio rengimo centro direktoriaus Vytauto Zubraus, iš Alytaus miesto savivaldybės sulaukus siūlymo centrui priklausančiame sporto aikštyne įrengti piklbolo aikšteles, ilgai svarstyti neteko, pasikonsultavus su kūno kultūros mokytojais, greitu metu buvo priimtas sprendimas įveiklinti šiai sporto šakai puikiai tinkančias aikštyno erdves.
„Tiek miesto žmonės, tiek ir Profesinio rengimo centro bendruomenė domisi naujomis sporto šakomis, tad mes stengiamės sudaryti visas galimybes jomis užsiimti. Jeigu viskas seksis ir piklbolą žaidžiančių žmonių skaičius augs, šiam žaidimui skirtos aikštelės čia ir liks ir mes nieko nekeisime“, – sakė Profesinio rengimo centro vadovas.
Norite išbandyti piklbolą? Jį Alytaus profesinio rengimo centro aikštyne galėsite žaisti pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 16 iki 19 val. Daugiau informacijos ieškokite: https://www.aprc.lt/ arba junkitės prie socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtos grupės „Piklbolas Alytuje“.
Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *