Alytuje – verslo forumas „Gyvenu čia – dirbu visame pasaulyje“

„Gyvenu čia – dirbu visame pasaulyje“: toks gyvenimo moto tampa vis platesniu reiškiniu. Vieni gamina produktus, kurie iškeliauja po įvairiausias šalis. Kiti teikia paslaugas įmonėms, išsibarsčiusioms ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. Treti Alytų laiko savo namais, o dirbdami apkeliauja pusę pasaulio.

Alytus tampa šiuolaikiško verslo namais, todėl rugsėjo 23 d. kviečiame į modernaus formato verslo forumą įmonių atstovus, darbuotojus, investuotojus ir tuos kurie dar tik galvoja apie savo verslo sukūrimą. Čia diskutuosime ne tik apie verslo galimybes Alytuje, Lietuvos bei pasaulio ekonomikos iššūkius, bet ir kaip Alytus gali būti ta vieta, iš kurios pasaulis tampa ranka pasiekiamas.

Pranešimus skaitys – Vytenis Šimkus („Swedbank“ vyresnysis ekonomistas), Arvydas Paukštys (UAB „Teltonika“), Mindaugas Nevardauskas (Alytaus šilumos tinklai), Vladislavas Gunevičius, buvęs ilgametis Vita Baltic International gamyklos generalinis direktorius, Mykolo Romerio universiteto docentas Marius Laurinaitis ir Indrė Kontrimienė, verslo mokymų trenerė, designthinking.lt kūrėja. Taip pat vyks dvi diskusijos: apie regionų suklestėjimą ir lyderystę.

Renginys vyks rugsėjo 23 d. nuo 9 iki 13 val. Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje. Įėjimas nemokamas, bet būtina registracija: https://bit.ly/3T9BxYK

Forumo pabaigoje – teatralizuotas Alytaus miesto teatro aktorių Lietuvos kultūros sostinės Alytaus pristatymas.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.