Dzūkijos futbolo klubui „Dainava“ revanšas pavyko: iškovojo pergalę prieš „Neptūną“

DFK „Dainava“ nuotr.

Penktadienį vyko XXI turo Optibet pirmos lygos rungtynės tarp turnyrinės lentelės kaimynų – DFK „Dainavos“ bei FC „Neptūno“ ekipų. Turėdama įspūdingą sirgalių palaikymą, Alytaus miesto komanda rezultatu 3:1  nugalėjo svečius iš Klaipėdos ir taip dar stabiliau įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje su 49 taškais.

„Dainavos“ gretose pasižymėjo Titas Vitukynas, kuris 14 žaidimo minutę pasižymėjo iš 11 metrų žymos, 43-ąją minutę Kazeem Aderounmu, o 59-ąją – komandos kapitonas Martynas Vasiliauskas.

Taip pat rungtynių metu komandos ištikimiausieji fanai „Dzūkų tankai“ bei „B tribūna“ išskleisdami įspūdingą plakatą paminėjo ketverių metų bendradarbiavimo sukaktį.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ skatina šį penktadienį autobusu vykti į Vilnių palaikyti komandos, kuri susikaus su vietos „Riteriai“ B ekipa.

Platesnė informacija skelbiama DFK „Dainava“ facebook paskyroje.