Plaukų slinkimą gydančios procedūros

Plaukų slinkimas gali būti tiek trumpalaikė, tiek lėtinė problema. Tai – ne kas kita, kaip sutrikusi plaukų slinkimo ir augimo pusiausvyra. Normalu, kad per dieną iškrenta nedidelė dalis plaukų, o vietoj jų ima augti nauji, Tačiau kuomet plaukų iškrenta greičiau nei atauga arba nauji plaukai nustoja augti išvis, tokia būklė vadinama plaukų slinkimu ir ją reikia spręsti, kol tai nevirto rimta problema ar net plikimu. Ir nors dėl plaukų slinkimo dažniau išgyvena moterys, ši problema, toli gražu, neaplenkia ir vyrų. Pastebintiems vis daugiau iškritusių plaukų ant šepečio, ant grindų, duše, ant pagalvių ar kriauklės, pats metas kreiptis pagalbos į REVÙ CLINIC specialistus.

Pradėjus ieškoti priežasties, dėl ko galėtų varginti plaukų slinkimas, klinikoje dirbantys specialistai gali patarti visų pirma atlikti kraujo tyrimą. Jie parodytų išsamų vitaminų ir mineralų (pvz., vitamino D, vitamino B, cinko ir geležies) bei hormonų (įskaitant skydliaukę ir lytinius hormonus) lygį. Neradus jokių nukrypimų, plaukų slinkimas gali būti gydomas įvairiomis procedūromis.

Nors visos, plaukų slinkimo stabdymui bei plaukų augimo skatinimui skirtos procedūros yra puikios, visgi geriausiai jos veikia kompleksiškai. Kiekvieno paciento individualiu atveju tinkamą procedūrų derinį geriausiai parenka profesionalus specialistas. Klinikoje REVÙ CLINIC populiariausios procedūros, skirtos kovoti su plaukų slinkimu yra šios: galvos odos mezoterapija, PRP bei Dr.Cyj plaukų užpildų injekcijos. Nors visų jų tikslas tas pats, procedūrų principas ir naudojamos medžiagos skiriasi, todėl jas derinant tarpusavyje, procedūros puikiai papildo viena kitą ir taip galima pasiekti dar geresnį ir akivaizdesnį rezultatą.

Mezoterapijos metu į vidurinį galvos odos sluoksnį, viso skalpo paviršiuje nedideliais kiekiais suleidžiamas preparatas, gausus įvairiais mikroelementais, mineralais bei amino rūgštimis. Tokiu būdu stiprinami plaukų folikulai bei skatinamas plaukų augimas. Atliekant PRP procedūrą, visą darbą atlieka pačio paciento kraujo plazma, specialios technologijos dėka praturtinta ypač dideliu kiekiu trombocitų, kurie atsakingi už regeneraciją, skatina plauko folikulo atsinaujinimą ir naujų plaukų augimą. O bene moderniausias, po dešimtmečio mokslinių tyrimų išrastas plaukų augimo eliksyras  –  Dr. Cyj injekcijos. Šis patentuotas peptidų ir hialurono rūgšties derinys ne veltui yra pripažintas tarptautiniu mastu, nes geba suaktyvinti galvos odos kraujotaką net smulkiausiose kraujagyslėse, taip aprūpindamas kiekvieno plauko folikulą jo paties bei kitų procedūrų metu gautomis maistinėmis medžiagomis. Nereikėtų laukti, kol per plaukus pradės matytis galvos oda, kai problemą, pačiais moderniausiais būdais galima išspręsti REVÙ CLINIC klinikoje.

Vienas komentaras apie “Plaukų slinkimą gydančios procedūros

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *