Savaitgalį Alytaus rajone gyvai skambės roko baladės, švęsime Žolinę, minėsime Jaunimo dieną

Kiekvienas vasaros savaitgalis Alytaus rajone – vis kitoks ir išskirtinis. Šį savaitgalį veiksmas vyks Bundorių kaime prie Punios šilo, Pivašiūnuose – ant Ilgio ežero kranto ir Butrimonyse.

Jaunimo diena Butrimonyse

Rugpjūčio 12 d. Butrimonių miestelio aikštėje vyks muzikos ir šokių vakaras „Dabar geriausi mūsų vakarai“. Šis renginys skiriamas Tarptautiniai jaunimo dienai paminėti.

Nuo 21 val. vyks gyvo garso grupės „M Trio“ koncertas, o visi atvykusieji, padedami profesionalių šokių mokytojų, galės mokytis šokio žingsnelių po atviru dangumi!

Išmokusių gražiai judėti muzikos ritmu laukia diskoteka, putų šou ir kitos smagios pramogos!

„Žolinės vainikas“ ir atlaidai Pivašiūnuose

Rugpjūčio 13 d., Žolinėsatlaidų išvakarėse, Pivašiūnuose tradiciškai rengiama vakaronė vietos gyventojams ir jų svečiams maldininkams, piligrimams. Ilgio ežero pakrantėje vyks koncertas „Žolinės vainikas“.

Nuo 19 val. šventės dalyviams koncertuos Alytaus rajono savivaldybės Kultūros centro vokaliniai ansambliai, kapela „Simnyčia“, šoks Butrimonių šokių kolektyvas „Gojelis“. Po jų scenoje pasirodys dainininkas Egidijus Sipavičius, grupės „Vairas“ ir „Bent“.

Viso renginio metu vyks šventinė prekyba, pramogos visai šeimai.

Gyvai skambės gražiausios roko baladės ir ne tik!

Rugpjūčio 14-15 d. Bundorių kaime, šalia Punios šilo, vyks roko muzikos vakarai su garsiausiu šių metų svečiu – Jack Moore, gitaros ir baladžių karaliumi vadinamo Gary Moore sūnumi bei jo grupe GARY MOORE TRIBUTE BAND, taip pat kitais muzikos kolektyvais iš užsienio ir Lietuvos. Dalyvaus 8 atlikėjai ir grupės iš 5 šalių.

Rugpjūčio 15-ąją ten pat pirmą kartą rengiama akustinės muzikos naktis.

Pasirodymai suplanuoti ne tik Bundoriuose, bet ir Rumbonyse, kur sekmadienio vidurdienį bažnyčioje po Šv. Mišių vyks dainuojamosios poezijos renginys. Gyvo garso koncertai Rumbonių bažnyčios lankytojams dovanojami jau septintus metus iš eilės.

Į renginius rugpjūčio 14-15 d. Bundoriuose kviečia Alytaus rajono savivaldybė, „B-Altrock.lt“, „Biegun muzyczny“, „Bunda rokas“, „Circle pit! shows“, „Roko pirtis“, „Sunkiosios muzikos klubas“ ir kiti pagalbininkai.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *