Alytaus sinagogoje – smuiko ir bajano virtuozų iš Ukrainos „YeSDuet” koncertas

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinagogą), kur įvyks smuiko ir bajano virtuozų iš Ukrainos „YeSDuet” koncertas. Renginio programoje skambės ukrainiečių kompozitorių kūriniai, žymių klasikų A.Vivaldi, J.S. Bacho kūryba, muzika iš kino filmų bei hebrajiškos melodijos.

„YeSDuet” – tai instrumentinis duetas iš Ukrainos, kuriame groja du Mukačevo valstybinio universiteto (Užkarpatės sritis, Ukraina) dėstytojai – bajanistas Jevgenijus Musijetsas (ЄвгенійМусієць) ir smuikininkas SerhijusDobošas (СергійДобош). Platų „YeSDuet” repertuarą sudaro Vivaldžio, Bacho, Mendelsono, Sarasatės ir kitų kompozitorių klasikiniai kūriniai, šiuolaikinės kompozicijos bei muzika iš kino filmų, taip pat pasaulio tautų muzika, kurioje ypatingą vietą užima žydiškos melodijos.

Per penkerius gyvavimo metus „YeSDuet”, be Ukrainos, jau 5 kartus koncertavo Izraelyje, 4 kartus Suomijoje ir Baltijos šalyse, taip pat Vokietijoje, Lenkijoje ir Slovakijoje. Kolektyvas yra įrašęs dvi kompaktines plokšteles: „Life-bringer” ir „From Dark to Light”, o specialiai koncertiniam turui Lietuvoje yra išleista kompaktinė plokštelė „PrayerforPeace”, kurioje skamba gražiausi anksčiau išleistuose albumuose įrašyti kūriniai.

Daugiau apie „YeSDuet“ rasite čia: https://www.orkestras.org/yesduet.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *