Kokios yra dantų breketų kainos Kauno mieste?

Medikai dažnai juokauja, jog gražią šypseną paveldėti gali tikrai nekiekvienas, tačiau šiuolaikinė odontologija gali ištaisyti šią klaidą. Breketai ir kabės yra priemonė, kuri padės turėti gražius ir tiesius dantis. Tačiau verta paminėti, kad pacientams kyla daug klausimų apie šiuos ortodontinius prietaisus: kiek ilgai jie bus dėvimi? Ar skaudės? Ar sunku prižiūrėti breketus? ir daug daugiau. Taigi, pabandysime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus apie breketus – kabes.

Kas yra breketai ir kam jie naudojami, kokios kainos?

Breketai ir kabės yra žinomi kiekvienam, tai yra dantų formavimo prietaisai, kuriuos asmenys turi nešioti ant dantų tam tikrą odontologo paskirtą laikotarpį. Gydymą parenka odontologas, atsižvelgdamas į paciento žandikaulio, sąkandžio ir dantų būklę bei paciento norus ir asmenines savybes. Paprastai gydymas breketais trunka iki dvejų metų, tačiau šis laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo pradinės paciento būklės, nešiojimo būklės ir reguliarių apsilankymų pas odontologą sudėtingumo. Nesilaikant gydytojo odontologo nustatyto gydymo režimo ir praleistų vizitų, gydymas gali pailgėti, todėl pacientai odontologijos kabinete turėtų lankytis maždaug kas 4-8 savaites, nebent gydytojas odontologas nurodė kitaip. Dantų breketų kainas rasite: Romanovo klinikos internetinėje svetainėje.

Ar nešioti breketus skauda?

Natūralu, kad pacientas iš pradžių jaučia diskomfortą: dantys tampa jautresni, gali atsirasti nemalonus spaudimas ir tempimas. Paprastai padidėjęs dantų jautrumas trunka nuo kelių dienų iki 3-4 savaičių. Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, tokie kaip paracetamolis, gali būti vartojami nedideliais kiekiais skausmui malšinti. Labai paplitęs mitas, kad breketai skirti tik paaugliams, tačiau tai netikras stereotipas. Ir dvylikos, ir penkiasdešimties metų amžiaus galima dantis gydyti breketais. Niekada nevėlu pagerinti savo dantų sveikatą.

Kokios galimos komplikacijos nešiojant breketus?

Dažniausios breketų nešiojimo komplikacijos arba „šalutinis poveikis“ yra dantų ėduonis ir periodonto pažeidimai, tačiau to galima išvengti kruopščiai ir reguliariai valant bei prižiūrint dantis ir breketus. Kai kurie žmonės gali būti alergiški breketuose – kabėse esančiam nikeliui ar lateksui, todėl būtina iš anksto įspėti odontologą, kad jis parinktų pacientui tinkamiausius breketus. Kitos galimos komplikacijos yra šaknų tirpimas ir burnos opos. Tokiu atveju nereikėtų nieko laukti ir nedelsiant kreiptis į savo odontologą ar ortodontą. Tinkama burnos higiena nešiojant breketus atlieka itin svarbų vaidmenį gydymo procese. Rekomenduojama dantis valytis bent du kartus per dieną. Dantų šepetėlis turi būti minkštas su užapvalintais šereliais. Pirmiausia švelniais horizontaliais judesiais nuvalykite sritį aplink breketus, tada nuvalykite vidinį ir kramtomąjį dantų paviršių. Šiuos paviršius galima valyti šluojant arba sukamaisiais judesiais. Taip pat nepamirškite šluojančiais judesiais pašalinti šalia liežuvio ir dantenų susikaupusias apnašas. Tiesa, vien dantų šepetėlio neužtenka, reikėtų įsigyti ir siūlą ar tarpdančių šepetėlius, kurie efektyviai pašalina apnašas tarp dantų ir išvalo tarpą tarp breketų ir dantų. Būtų puiku, jei dantis būtų galima išsivalyti po kiekvieno valgio, tačiau dažnai to padaryti neįmanoma dėl įtempto grafiko, todėl rekomenduojama bent po kiekvieno valgio praskalauti burną skalavimo skysčiu. Jei reikia, rekomenduojama reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, maždaug kas 6 mėnesius. Tik odontologas gali pasakyti, kokius breketus pasirinkti. Be to, reikia atminti, kad netinkamai išsidėstę dantys yra ne tik estetinė problema, jie gali būti ir lengvų ar rimtų susirgimų, sveikatos sutrikimų ar susirgimų priežastimi ilgainiui.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.