Alytuje vyko atviras miesto kanupolo čempionatas

Alytuje vyko atviras miesto kanupolo čempionatas. Šios varžybos yra tradicinės ir vykdomos kasmet. Čempionate dalyvavo Lietuvos baidarininkai. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų U-14, jaunių U-17 ir suaugusiųjų. Baidarininkai su dideliu noru ir dideliu atkaklumu kovojo aikštelėje.

Pačios atkakliausios kovos vyko vaikų grupėje. Mažieji baidarininkai labai stengėsi, išgyveno dėl nesėkmių ir džiaugėsi kiekvienu įvarčiu. Šioje grupėje sėkmingai žaidė Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunieji baidarininkai. Jie finale po atkaklios kovos nugalėjo kitą ASRC komandą „Merkys“. Trečiąją vietą laimėjo Alytaus rajono MSM „Daugai“ mažieji baidarininkai. Vaikai buvo apdovanoti medaliais, o nugalėtojų komanda – taure. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais, kuriuos pagamino Reda Klimavičienė. Ačiū Redai už nuostabiai gražius ir saldžius prizus, kuriais pradžiugino mūsų jaunuosius baidarininkus.

Jaunių grupėje triumfavo Alytaus SRC baidarininkai. Finale alytiškiai labai sunkioje kovoje nugalėjo Alytaus r. MSM „Daugai“.

Suaugusiųjų grupėje finale žaidė Alytaus ir Daugų komandos. Atkakliose rungtynėse pergalę iškovojo Daugų sportininkai. Šios varžybos jaunimui ir suaugusiems buvo pasiruošimas Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų čempionatams, kurie vyks rugpjūčio pabaigoje.

Atviro miesto čempionato varžybas organizavo Alytaus sporto ir rekreacijos centras ir Alytaus vaikų ir jaunimo rankinio klubas.

Norime padėkoti varžybų rėmėjams: Alytaus rajono savivaldybei, Lietuvos ir Vengrijos UAB „Braca sport“, Lenkijos kompanijai „Tedi sport“, firmai „Hummel“ bei informaciniams rėmėjams: „Alytaus laikas“, „Alytaus naujienos“, Sportas.info, „Dzūkijos veidas“, sportas.lt,  radijui „FM99“, Dzūkijos TV.

ASRC informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.