Po Raitininkų kaimo sugužėjimo įsteigta bendruomenė

Praėjusį sekmadienį, t.y. liepos 10 d. Raitininkų kaime, Alytaus rajone įvyko gyventojų susitikimas. Visi susirinko Drobnių šeimos namuose, kuriuose stalus padengė visų dalyvaujančių atsineštos vaišės.

Kaimo gyventojus pasveikino kaimynystėje esančios Makniūnų sodžiaus bendruomenės pirmininkė Dalė Baranauskienė, taip pat buvo perskaitytas Raitininkų seniūnijos seniūno Arūno Laukaičio sveikinimo laiškas raitininkiečiams.

Susitikimo metu vyko diskusijos apie kaimo aktualijas, gyventojų poreikius. Jose vieningai nuspręsta, tam kad būtų ginami gyventojų interesai, gerinamos gyvenamosios aplinkos ir kultūrines sąlygos – reikia įsteigti Raitininkų kaimo bendruomenę.

Bendruomenę įsteigti ir oficialiai įregistruoti patikėta kaimo gyventojams Dovilei Jankauskienei, Juozui Adomaičiui, kuris išrinktas bendruomenės pirmininku ir Juozui Drobniui, kuris tapo pirmininko pavaduotoju.

Vėliau vyko laisva programa, kurios metu peržiūrėtos turimos fotografijos susijusios su Raitininkų kaimo istorija ir kaimo gyventojais. Buvo prisimintos senos kaimo dainos, gausus šokėjų būrys sukosi šokių aikštelėje.

Šią savaitę, t.y. liepos 12 dieną Raitininkų kaimo bendruomenė oficialiai buvo įregistruota VĮ „Registrų centras“.  Bendruomenė jau vienija virš dvidešimties narių, gyvenančių tiek Raitininkų kaime Alytaus rajone (Raitininkų seniūnijoje), tiek ir Raitininkų kaime Varėnos rajone (Merkinės seniūnijoje)  ir nuoširdžiai kviečia prie jos prisijungti visus norinčius ir susijusius su šia vietove.

Platesnę informaciją apie bendruomenę galite rasti interneto svetainėje www.raitininkai.lt

Raitininkų kaimo bendruomenės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *