Alytaus abiturientai gavo mažiau šimtukų, tačiau viename egzamine yra lyderiai

Paaiškėjo visų brandos egzaminų rezultatai. Šiemet Alytaus miesto abiturientai gavo tik 50 šimtukų. Tai 25 šimtukais mažiau negu pernai.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos, atliekančios savivaldybės mero pareigas Jurgitos Šukevičienės teigimu, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų abiturientų valstybinių brandos egzaminų rezultatai šiemet kitokie.

„Šių metų valstybinių brandos egzaminų rezultatus vertinti yra labai sudėtinga. Tikriausiai pandemija padarė įtakos ir abiturientų rezultatams, nes pastaruosius metus jiems teko naudotis mišriu mokymosi būdu: pamokos klasėse arba nuotoliniu būdu. Valstybinių brandos egzaminų rezultatai rodo, kad šiemet abiturientai gavo 17 šimtukų, kai pernai metais jų buvo 40. Tačiau galime pasidžiaugti, kad tarptautinio užsienio kalbos (anglų) egzamino rezultatai nelabai skiriasi nuo pernai metų. Šiemet šio egzamino šimtukus gavo 33 abiturientai, tik dviem mažiau nei pernai metais. Dėkojame mokyklų vadovams, mokytojams, mokinių tėvams, kurie nors ir nelengvu etapu, tačiau nuoširdžiai rūpinosi abiturientais ir kiek galėjo suteikė papildomą pagalbą ruošiantis brandos egzaminams“, – sakė J. Šukevičienė.

Ne tik jau minėtame tarptautiniame užsienio kalbos (anglų) egzamine, bet ir Valstybinio brandos egzaminų geriausi rezultatai, lyginant su šalies, yra išlaikius informacinių technologijų egzaminą. Minėto egzamino šimto balų įvertinimą mieste gavo 5 abiturientai.

5 šimtukais džiaugiasi valstybinį Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą laikę abiturientai, 6 šimtukus surinko valstybinį užsienio kalbos (anglų) brandos egzaminą laikę abiturientai. Vieną šimtuką gavo matematikos egzaminą laikęs abiturientas.

Po vieną šimtuką gavo 43 Alytaus miesto abiturientai. Du abiturientai gavo po 2 šimtukus, o vienas – 3 šimtukus.

Daugiausiai šimtukų surinkusia Alytaus miesto gimnazija ir toliau išlieka Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija. Vieno šios gimnazijos abituriento „sąskaitoje“ trys šimtukai už matematikos, informacinių technologijų ir anglų kalbos egzaminų žinias. Kito – du šimtukai už informacines technologijas ir anglų kalbą.

Du šimtukus gavo vienas Alytaus šv. Benedikto gimnazijos abiturientas už Tarptautinį užsienio kalbos (anglų) ir lietuvių kalbos ir literatūros egzaminus.

Įveikus brandos egzaminų sesiją 731Alytaus miesto abiturientams liko paskutinė ir tikriausiai laukiamiausioji dalis – brandos atestatų įteikimo šventė. Šias šventes Alytaus miesto gimnazijos surengs liepos 15, 18, 21 ir 23 dienomis.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.