Lazdijuose planuojama šiuolaikiška autobusų stotis

Daugybę metų remonto darbų laukusi Lazdijų autobusų stotis pagaliau gauna žalią šviesą atsinaujinti: Lazdijų rajono savivaldybė jau gavo stoties projektinius pasiūlymus. Savivaldybės atstovai šiuo metu planuoja viešą susirinkimą, intensyviai bendrauja su autobusų stoties valdytojais ir siekia kuo greičiau pradėti realius stoties atnaujinimo darbus.

„Pagaliau pavyko pajudinti stoties atnaujinimo darbus: net devynis mėnesius trukusios  dokumentų derinimo procedūros įgavo rezultato pavidalą – projektinius pasiūlymus, kurie, tikiu, pagaliau taps realiais darbais, – sako Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė. – Nuolat, atkakliai bendradarbiaujame su stoties savininkais, projektuotojais, visomis savo išgalėmis siekiame spartinti darbus.“

Pasak merės, tiek stotis, tiek jos teritorija priklauso ne savivaldybei, o privačiam valdytojui, tad savivaldybei tenka sudėtingas mediatoriaus vaidmuo siekiant spartinti stoties atnaujinimo procesus.

„Mus visus į priekį veda siekis užtikrinti  kokybiškas susisiekimo paslaugas. Tikiu, kad mums visiems – stoties valdytojui, savivaldybei, darbų rangovams – svarbiausia užtikrinti, kad krašto žmonės ir svečiai galėtų keliauti patogiai, transporto lauktų komfortiškoje aplinkoje“, – priduria ji.

A. Miškinienė su apmaudu pastebi, kad stoties atnaujinimo projektas vėluoja jau daugiau kaip metus, tad projekto įgyvendinimą mato kaip didžiulį tikslą, kuriam būtinas visų susitelkimas. „Taip, užtrukome, bet nepasidavėme ir tikiu, kad nepasiduosime, kol Vilniaus gatvėje neatsiras šiuolaikiška autobusų stotis“, – tikina merė.

Naujoji stotis svarbi ne tik susisiekimo gerinimo aspektu: šis objektas reikšmingai prisideda prie tvarkingų ir patrauklių laisvalaikiui bei poilsiui, sportui ir turizmui skirtų Lazdijų krašto erdvių kūrimo, o tokie pokyčiai taip pat padeda pritraukti verslo atstovų dėmesį ir investicijas į Lazdijų kraštą.

Numatoma, kad stoties pastate veiks prekybos centras, planuojama sutvarkyti ir greta stoties esančią infrastruktūrą. Numatomas naujojo pastato plotas – 2000 kv. m., sklypo plotas – beveik 10 000 kv. m.

Gyventojai jau gali susipažinti su stoties projektiniais  pasiūlymais. Tai galima padaryti projektuotojo patalpose Vilniuje iš anksto susitarus (Kaukysos g. 18-109, Vilnius), taip pat visa informacija jau paskelbta Lazdijų rajono savivaldybės tinklapyje, žemiau pateiktose nuorodose.

Liepos 13 d. 17.30 val. vyks viešas susirinkimas, kuriame gali dalyvauti visi norintys ir išsakyti savo pastebėjimus. Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu – tiesiogine transliacija internetu. Vaizdo transliavimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/85051099501?pwd=WDByd3JqWmRhckIwSTEwTDdOMVZzZz09

Meeting ID: 850 5109 9501  Passcode: 294181

Iki viešo susirinkimo pradžios projekto vadovui architektui Vidui Raščiui galima teikti pasiūlymus šiais kontaktais:  MB “ARCH VR”, Kaukysos g. 18-109, LT-11342 Vilnius, Tel. +37068779100, info@rascius.lt

Projekto dokumentų nuorodos:

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.