Alytaus „Šaltinių“ progimnazijos direktorius išeina į užtarnautą poilsį

„Jaučiuosi taip, tarsi išeičiau vasaros atostogų, o joms pasibaigus ir vėl sugrįšiu į mokyklą“, – prasitaria į užtarnautą poilsį išeinantis ir 40 metų švietimo sistemoje dirbęs ir iš jų 26-erius metus Alytaus „Šaltinių“ progimnazijai vadovavęs Alfonsas Lietuvininkas.
Šiandien šios švietimo įstaigos direktorių pasveikino ir už ilgametį darbą jam dėkojo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.
„Per tuos metus jūs mokykloje užauginote daug talentų ir mokykla nuėjo tuo keliu, kuriuo ir turėjo nueiti – ji yra populiari ir lankoma. Aišku, jog to pasiekti pavyko ne tik dėl gero vadovavimo, bet ir dėl gero kolektyvo šalia. Manau, kad mokyklą paliekate geresnę nei radote“, – sveikindamas A. Lietuvininką sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.
Mero pavaduotoja J. Šukevičienė į užtarnautą poilsį išeinančiam „Šaltinių“ progimnazijos direktoriui, už ilgametį sėkmingą švietimo vadybinį ir pedagoginį darbą bei gerosios darbo patirties sklaidą, įteikė mero padėka. „Dėkoju jums už darbą. Šis kelias dar nesibaigę. Jūs esate pilnas energijos ir jėgų, tad galbūt galėsite save realizuoti kokioje nors visuomeninėje veikloje“, – A. Lietuvininkui linkėjo mero pavaduotoja.
Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.