Visa Lietuva – vienoje Alytaus gatvėje

Alytaus miesto šventė – bene svarbiausias ir didžiausias įvykis mieste. Penkias dienas truksianti ir daugybę renginių – nuo konferencijos „Dzūko genomo paieškos“, amatų kiemo „Bus kap nebuvį”, didžiojo klasiokų pikniko „Praajo (ne)daug metų“, šviesos paveikslų spektaklio „O nuog mėnasienos bepiga apakcie“ iki šiuolaikinės muzikos fiestos Dainų slėnyje – apjungianti Alytaus gimtadienio šventė.

Pirmą kartą Alytaus miesto šventės metu Alytuje birželio 17 – 18 d. lankytojų lauks Turizmo gatvė „Kadu kų su kuoj pamatyc“. Lietuvos turizmo galimybes pristatančioje erdvėje susiburs daugiau nei 16 turizmo informacijos centrų su didžiausiomis savo šio turistinio sezono naujienomis ir atrakcijomis. Joje įsikurs Alytaus, Lazdijų, Prienų, Trakų, Neringos, Biržų, Rokiškio, Marijampolės, Vilkaviškio, Kaišiadorių, Anykščių, Utenos, Ignalinos, Visagino, Molėtų ir Zarasų turizmo informacijos centrų atstovai.

Šioje šurmuliuojančioje erdvėje netrūks draugiškų patarimų, kur Lietuvoje ilsėtis ir atostogauti, ką įdomaus nuveikti savaitgaliais. Į ją kviečiami visi šventės lankytojai susipažinti su turizmo naujienomis ir kelionių patarimais šiai vasarai Lietuvoje. Tai puiki galimybė pažinti naujus maršrutus, pramogas ir turistinius objektus, nemokamai gauti žemėlapių ir naudingų leidinių bei tiesiog gauti patikimą informaciją iš regionų žinovų.

„Jau ne pirmus metus didžiuosiuose miestuose inicijuojamose Turizmo gatvėje dalyvaujame patys ir matome, kad lankytojų susidomėjimas tik auga. Prieš turizmo sezono pradžią žmonės daug intensyviau ieško informacijos, kur keliauti, ką pamatyti, kas naujo mūsų šalyje. Nusprendėme pakviesti kolegas įsilieti į šventės šurmulį ir tiesiogiai paskatinti alytiškius ir miesto svečius keliauti po Lietuvą“, – sako Alytaus turizmo informacijos centro direktorė Lena Valentaitė-Gudzinevičienė.

Turizmo gatvė penktadienį (birželio 17 d.) šurmuliuos nuo 16 val. iki 20 val., šeštadienį (birželio 18 d.) nuo 10 iki 20val.

Visą Alytaus miesto šventės programą galite rasti ČIA.

Alytaus turizmo centro informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *