Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka turi naują vadovą

Šiandien įvyko Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos vadovo atrankos konkursas. Jame dalyvavo trys pretendentai, o konkursą laimėjo šiuo metu Alytaus miesto teatro direktoriaus pavaduotojos teatro plėtrai ir rinkodarai pareigas einanti Vida Grišmanauskienė.

„Iš tikrųjų čia ne apie pareigas, o apie biblioteką, miestą. Norisi, kad kultūros įstaigos neštų tą kultūros vėliavą ir būtų žinomas pats miestas per kultūros įstaigas plačiau nei mieste.

Jurgio Kunčino viešoji biblioteka yra įstaiga, turinti labai stiprius sukurtus pamatus, joje tiek daug nuveikta, padaryta buvusios vadovės Giedrės Bulgakovienės ir kolektyvo. Labai daug gražių idėjų sukūrė, žinomų Lietuvos mastu, įėjusių į bibliotekų pasaulį.

Turbūt mane ir vedė noras, kad kultūros įstaigos gyvuotų ir leistų gyvuoti miestui, kad būtų mielos, patrauklios, atviros, inovatyvios žmonėms“, – kalbėjo V. Grišmanauskienė.

Būsimoji direktorė tikino, kad vienas iš svarbiausių dalykų, kurių planuoja imtis tapusi įstaigos vadove, tai dar labiau aktyvinti projektinę veiklą, dalyvauti kultūros paslaugų programoje.

„Tradicinės paslaugos šioje bibliotekoje – itin aukšto lygio. Projektinę veiklą dar norėčiau pastiprinti ir žinoma, dėmesys bus skiriamas komunikacijai, nes kai jos nėra, visi pasigendame.

Taip pat man labai svarbu burti kolektyvą, kuris džiaugtųsi savo darbu, būtų tiek vidinė, tiek išorinė motyvacija veikti, kartu įgyvendinti idėjas. Visa tai – jau proceso dalis“, – sakė V. Grišmanauskienė.

Konkurso nugalėtoja miesto kultūros srityje darbuojasi jau nuo 2017 metų. Pastaruoju metu eina Alytaus miesto teatro direktoriaus pavaduotojos teatro plėtrai ir rinkodarai pareigas.

Pasiteiravus, ar nepasiilgsta žurnalistikos klodų, moteris įsitikinusi, kad tai nėra profesija, o gyvenimo būdas, davęs labai daug tolesniuose karjeros žingsniuose.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.