Oficialiai įsteigtas „Vardan Lietuvos“ Alytaus rajono skyrius: išrinkti pirmininkas, pavaduotojai ir valdyba

Įvyko steigiamasis demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Alytaus rajono skyriaus visuotinis skyriaus narių susirinkimas, kurio metu buvo oficialiai įsteigtas Alytaus rajono skyrius, buvo išrinktas skyriaus pirmininkas, du pavaduotojai, skyriaus valdyba ir patvirtinti visi reikalingi steigiamieji dokumentai. Skyriaus pirmininku išrinktas Aurimas Truncė, o pavaduotojai – Česlovas Mulma ir Rasa Vitkauskienė.

Skyriaus valdybą sudaro keturiolika narių – A. Truncė, Č. Mulma, R. Vitkauskienė, Justas Truncė, Marius Mickevičius, Vytas Arbačiauskas, Povilas Dzenkus, Arūnas Žvaliauskas, Romas Kisleravičius, Donatas Poteliūnas, Ernestas Anušauskas, Gintaras Teteris, Šarūnas Bernatavičius, Vytautas Zelenius.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Alytaus rajono skyriaus pirmininku išrinktas Aurimas Truncė (dešinėje), o pavaduotojai – Česlovas Mulma ir Rasa Vitkauskienė.

„Dirbsime kaip stipri komanda, kuri įsiklauso į žmonių nuomonę. Savo programoje ypatingai didelį dėmesį skirsime skaidrumui, socialinių problemų sprendimui, nedarbo ir skurdo mažinimui bei kitoms Alytaus rajono aktualioms problemoms spręsti“, – sakė skyriaus pirmininkas A. Truncė.

„Man svarbu, kad Alytaus rajone politika ir sprendimų priėmimas būtų paremtas skaidrumu, nuomonių įvairove ir pagarba žmogui. Šiandien to pas mus rajone trūksta“, – įsitikinusi Alytaus rajono savivaldybės tarybos narė, skyriaus pirmininko pavaduotoja R. Vitkauskienė.

Politikoje naujokas, tačiau daug patirties policijos tarnyboje bei Vidaus reikalų viceministro pareigose sukaupęs demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Alytaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas Č. Mulma sako, kad jau atėjo laikas pokyčiams Alytaus rajone.

„Atėjo kritinis momentas, kai Alytaus rajono politinėje padangėje būtina kažką keisti. Autoritarinio režimo požymių turintis valdymas Alytaus rajone turi keistis iš esmės ir būtina stiprinti demokratinius pagrindus. Atėjo laikas pradėti rūpintis rajono žmonėmis, o ne atskiromis interesų grupėmis, lojaliais žmonėmis. Įkūrę naują politinę jėgą, sieksime pateisinti žmonių lūkesčius, o ne tarnauti savo interesams“, – sakė Č. Mulma.

Užs. nr.: 2022-06-04/01

Panašūs įrašai:

5 komentarai apie “Oficialiai įsteigtas „Vardan Lietuvos“ Alytaus rajono skyrius: išrinkti pirmininkas, pavaduotojai ir valdyba

  1. Vienok rezultatai kraupūs Alytuj. Mieste rinktas Seimo narys žalio suvokimo neturi apie Alytaus reikalus. Buvęs Alytaus policijos vadovas ir vicministras, kur kuravo priešgaisrinę sistemą. Alytaus padangų gaisro pradmenys nepastebėti iki, kol bėda neatsitiko. Anoj kadencijoj stt Alytuj gėdingai blusinėjos, nepastebėdami padangų gaisro pradmenų. Bet klanams neįtinkančius šalinant. Būnant Alytaus policijos vadovu policija rezgė bylą neįtinkančiam alytiškiui, ko pasekoj Vilniuj pasinaudoję alytiškių intrigom skėlė per stadijono bylą. Dabar kaip susireikšminus policija Alytuj kiek lenda į savivaldą kur rimčiau šnipšto lygis. Tik menkniekiuose susireikšminę. Ypač šiuo metu Alytuj gilėja stagnacijos per savivaldą, kad vyksta info blokavimai apie rimtus dalykus Alytuj. Tiesiog baikštūs prieš rinkimus darosi.

  2. Ypač Alytaus miestui per savivaldą smogė dar anoj kadencijoj policinių metodų dvigubų standartų įsigalėjimas. Šioj kadencijoj smaugia jau tabu per žiniasklaidą ir komentarus prabilt apie rimtas temas, dvigubų standartų blogą įtaką valdymui. O ir šie foto įtakingi Alytuj visais laikais ir ..rezultato nėra. Ką kritikuoja, per jų brokus išsivystę..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.