Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionatuose alytiškiai iškovojo aukso ir sidabro medalius

Alytaus sporto ir rekreacijos centro nuotr.

Kaune vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatai. Šeštadienį vyko Lietuvos jaunučių U-16 čempionatas. Varžybose varžėsi sportininkai iki 16 metų, dalyvavo 4 komandos.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro (Alytaus SRC-Daugai) jaunimas iškovojo pergalę prieš Trakų baidarininkus, lygiosiomis sužaidė su Vilniaus „Regatos“ bendraamžiais bei patyrė pralaimėjimą Kauno „Regesos“ baidarininkams. Kauno baidarininkai tapo 2022 metų Lietuvos jaunučių kanupolo čempionais, alytiškiai iškovojo antrąją vietą, o Vilniaus baidarininkai trečiąją vietą. Alytaus komandoje žaidė Marius Čekanauskas, Matas Šoliūnas, Nojus ir Vakaris Sukackai, Ivanas Horhola, Gabrielė Čepulytė ir Justas Serkovas. Ivanas yra atvykęs iš Ukrainos ir šiuo metu gyvena ir treniruojasi Alytuje.

Kitą dieną vyko Lietuvos jaunių kanupolo čempionatas. Alytaus SRC-Daugai jaunimas sėkmingai pradėjo čempionatą. Pirmose rungtynėse alytiškiai užtikrintai nugalėjo Trakų baidarininkus, antrose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Kauno „Regesos“ ir trečiose rungtynėse nugalėjo Vilniaus „Regatos“ baidarininkus bei tapo Lietuvos jaunių U-18 čempionais. Komandoje žaidė Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Nojus Serkovas, Marius Čekanauskas, Vilius Gecevičius ir Mantas Selvianis, komandos treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Rimas Sukackas. Antrąją vietą čempionate iškovojo Trakai, Vilniaus „Regata“- trečiąją.