Krūtų didinimas – implantais ar kūno riebalais?

Pakitusią krūtų formą gali lemti amžius, genetika, nėštumas, svorio pokyčiai, įgimtos ligos, fizinis aktyvumas ir net saulės poveikis. Sugrąžinti ar padailinti krūtinės formą galima atliekant krūtų didinimo operaciją. Ši procedūra jau ilgą laiką yra viena iš populiariausių plastinių operacijų. Šiai dienai augmentaciją galima atlikti dviem būdais, kuriuos šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime ir palyginsime.

Augmentacija implantais

Krūtinės didinimas implantais dažniausiai atliekamas moterims, turinčioms smulkesnį kūno sudėjimą ar intensyviai sportuojančioms. Konsultacijos metu patyręs chirurgas, atsižvelgęs į pacientės norus ir lūkesčius, parinks tinkamiausią implanto dydį, formą ir, žinoma, pjūvio vietą. Pjūviai gali būti atliekami šiose vietose:

  • pažastyje;
  • po krūtimi;
  • areolėje (aplink spenelį).

Populiariausia pjūvio vieta – pažastyje, nes randas šioje vietoje yra vos matomas. Žinoma, tai, kaip gerai žaizda užgis, priklauso nuo odos elastingumo ir rekomendacijų laikymosi. Specialią, krūtis prilaikančią liemenėlę reikia nešioti 4–5 savaites. Vėliau šią liemenėlę reikia dėvėti apie 2–3 mėnesius einant miegoti, užsiimant aktyvesne veikla.

Siekiant efektyvesnio gijimo, rekomenduojama atlikti limfodrenažo procedūrą. Ši procedūra sumažins nemalonų tempimo jausmą, patinimą ir paspartins žaizdų gijimą. Be to, 2–3 mėnesius patartina vengti aktyvaus laisvalaikio, taip pat vengti aukštai kilnoti rankas ir kelti sunkesnius nei 5 kg daiktus.

Augmentacija kūno riebalais

Didinti krūtinę riebalais rekomenduojama tuomet, kai norima atlikti ir kūno kontūrą koreguojančią procedūrą. Norint natūraliai atrodančios krūtinės, naudojami nuo pilvo ir šlaunų nusiurbti riebalai. Didinant krūtis natūraliu riebaliniu audiniu, pasiekiamas itin natūraliai atrodantis rezultatas. Siekiant ryškesnio rezultato, galima pakartotinė procedūra. Svarbu paminėti, kad šiuo būdu didinamos krūtys padidėja 1–2 dydžiais.

Įprastai „prigyja“ 50 % suleistų riebalų, o galutiniu natūraliai atrodančiu rezultatu galima mėgautis po 3–4 mėnesių. Atlikus bet kurią augmentaciją, nesustabdomas senėjimas, todėl būtina rūpintis savo sveikata. Be to, svarbu paminėti, kad žaizdų gijimas priklauso ir nuo pacientės odos elastingumo bei genetikos.

Taigi, prieš pasirenkant krūtų augmentacijos būdą, svarbu įvertinti, kokio rezultato norima. Krūtų didinimas implantais vis dar išlieka populiaresniu pasirinkimu nei didinimas natūraliais riebalais. Visgi, jeigu norite natūraliai padailinti ne tik krūtinės, bet ir kūno formas, rinkitės augmentaciją riebalais.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.