Alytuje – tarptautinės lengvosios atletikos varžybos trenerio atminimui

Ateinantį trečiadienį, t. y. gegužės 25 dieną Alytaus centriniame stadione vyks tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Dzūkijos taurė – 2022“ treneriui a. a. Žydrūnui Leskauskui atminti.

„Jubiliejiniame, dešimtą kartą vyksiančiame, turnyre „Dzūkijos taurė“, skirtame kolegai, nuostabiam žmogui ir treneriui Žydrūnui Leskauskui atminti, dalyvaus sportininkai iš visos šalies. Stengiamės, kad alytiškiai dalyvautų kuo gausiau. Pandeminis laikotarpis buvo suvaržęs atviras tarptautines varžybas, todėl šis turnyras bus labai patrauklus ir smagus. Nebus ir jokio starto mokesčio – atvažiavai ir sudalyvavai. Aukštos kvalifikacijos teisėjai, įvairios rungtys“, – visus sportininkus ir aistruolius į turnyrą kviečia varžybų vyr. teisėjas ir varžybų vienas iš organizatorių Vytautas Šmidtas.

„Tradicinės lengvosios atletikos varžybos „Dzūkijos taurė“ paprastai sulaukia daug dalyvių. Šiemet varžybos ypatingos, nes skirtos prieš mėnesį išėjusiam treneriui Žydrūnui Leskauskui pagerbti. Treneris buvo aktyvus Lietuvos lengvosios atletikos bendruomenėje, buvo mylimas ir vaikų, jo auklėtiniai turėjo nemažai pasiekimų. Kilo mintis šiomis varžybomis pagerbti Žydrūną, nes jis prie šių varžybų labai aktyviai prisidėdavo, jas organizuodavo. Taip gegužės lengvosios atletikos turnyrai tapo tradicija, sulaukianti lengvaatlečių iš visos Lietuvos. Dalyvaus ir a. a. trenerio auklėtiniai. Turime gražius aikštynus, lengvosios atletikos bazę, tad norisi, kad bendruomenė tuo naudotųsi“, – turnyro idėją aktyviai palaiko Šarūnas Klėgeris, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys.

Daugiau informacijos: http://lengvoji.lt/kalendorius/dzukijos-taure-2022/?fbclid=IwAR1u4aBEKvydsNptNlJOJk6nOcNWGfZ1_jSaDMnw0Bws-PPeokZzsmHWtpU

Organizatorių informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.