Alytaus vandentiekininkai pažymėjo savo profesinę šventę

Vandentiekininko darbo esmė – užtikrinti, kad visi gyventume komfortiškai, t. y., turėtume pakankamai tyro vandens visiems mūsų gyvenimo poreikiams tenkinti, o panaudotas vanduo būtų tinkamai išvalomas ir saugiai sugrąžintas į gamtą.

Vakar, gegužės 5 d., bendrovės „Dzūkijos vandenys“ kolektyvas pažymėjo savo profesinę šventę. Po spektaklio miesto teatre buvo pasveikinti labiausiai nusipelnę darbuotojai.

Vandentiekininkus pasveikino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Jis įteikė Aplinkos ministro bei Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos padėkas, dėkojo už puikiai teikiamas paslaugas miesto gyventojams, palinkėjo sėkmingų darbų ir stiprybės.

Bendrovės „Dzūkijos vandenys“ direktorius Jurijus Červiakovskis palinkėjo darbuotojams puoselėti bendras vertybes, nepristigti entuziazmo ir pašaukimo dirbti, bei įteikė padėkas.

Vandentiekiečių darbas beveik nematomas – vanduo paklusniai teka iš čiaupo, o panaudotas kažin kur nubėga… Mažai kas susimąsto, kad tai sudėtingo nenutrūkstamo darbo rezultatas, nuolatinis tobulinimasis, ilgametė patirtis, ambicingi planai, atsidavimas tam, ką darai ir… dalies žmonių didžioji gyvenimo dalis.

Profesinės dienos proga miesto vandentiekininkai sveikino visus, besidarbuojančius vandentvarkos srityje, visus esamus ir buvusius bendrovės „Dzūkijos vandenys“ darbuotojus, siekiančius vieną svarbiausių miesto ūkio šakų – vandentvarką – padaryti pažangia, modernia, gerbiama savo klientų ir vartotojų.

Bendrovės „Dzūkijos vandenys“ informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.