Alytaus rajono taryboje – politinės permainos

Alytaus rajono taryboje ketvirtadienį vykstančio posėdžio metu buvo oficialiai paskelbta apie politines permainas. Tarybos sudėtyje neliko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos. Drastiškai nubyrėjusioje LVŽS Alytaus rajono taryboje liko vos du nariai – Antanina Snarskienė ir Agis Žėkas. Tiesa, nuo šios politinės jėgos atsiskyrę tarybos nariai ir toliau išlieka opozicijos gretose, o darbą taryboje tęs kaip šių metų pradžioje oficialiai įsteigtos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcija.

Pareiškimą apie pasitraukimą iš LVŽS frakcijos Alytaus rajono taryboje pasirašė Aurimas Truncė, Justas Truncė, Vytas Arbačiauskas, Marius Mickevičius, Povilas Dzenkus ir Rasa Vitkauskienė.

Buvo pristatytos ir pagrindinės šios frakcijos veiklos kryptys – demokratijos užtikrinimas ir puoselėjimas, skaidri ir vieša savivaldybių institucijų ir įstaigų veikla, nedarbo ir skurdo mažinimas, sveikatos paslaugų kokybės ir prieinamumo didinimas, kokybiškas formalusis ir neformalusis ugdymas bei mokymąsi visą gyvenimą skatinimas, sveikos gyvensenos skatinimas ir sveiko maisto vartojimo darželiuose ir mokykluose didinimas, tvarkingos infrastruktūros ir viešųjų erdvių priežiūros užtikrinimas.

Gegužės mėnesio pradžioje planuojamas Alytaus rajono Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriaus steigiamasis posėdis, kurio metu bus išrinkti skyriaus valdymo organai.

Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Alytaus rajono taryboje – politinės permainos

  1. Alytaus rajono perbėgėliai. Vedmainiai ir parsidaveliai , Skverneliui. Jie juk savo galVos neturi, o linksta ten, kur mato sau naudos ir grobio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *